TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

Odamız Psb Anatolıa 2022 Etkinlikleri Tamamlanmıştır

GENEL MERKEZ
12.09.2022 (Son Güncelleme: 12.09.2022 17:19:10)

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası`nın destekleyen kuruluş olduğu ve fuar boyunca devam eden etkinliklerimizin yer aldığı 7-10 Eylül 2022 tarihleri arasında Sakarya/Sapanca`da gerçekleştirilen PSB ANATOLIA 2022 Fuarı başarı ile tamamlanmıştır.

 TMMOB Peyzaj Mimarları Odası`nın destekleyen kuruluş olduğu ve fuar boyunca devam eden etkinliklerimizin yer aldığı 7-10 Eylül 2022 tarihleri arasında Sakarya/Sapanca`da gerçekleştirilen PSB ANATOLIA 2022 Fuarı başarı ile tamamlanmıştır. 

Yoğun ilgi gösterilen standımızı  üyelerimiz, meslektaşlarımız, kurum yöneticileri ve sektör paydaşları ziyaret etmiştir. Yoğun  bir etkinlik programının yer aldığı takvimimizde, 9 Eylül 2022 günü gerçekleştirilmesi planlanan ve Genel Başkanımız Yasin OTUZOĞLU`nun Odamızı temsilen katılacağı panel ve tüm üyelerimize açık olarak gerçekleştirilmesi planlanan resepsiyonumuz, süs bitkileri sektörünün duayen isimlerinden Sayın Erol KAYA`nın vefatı sebebiyle iptal edilmiştir.

Ayrıca 6 Eylül 2022 tarihinden bu yana yoğun bir çabayla devam ederek tamamlanan PMOGenç Öğrenci Tasarım ve Uygulama Yarışmasının jüri değerlendirmesi 9 Eylül 2022 saat 16.00`da gerçekleştirilmiştir. Ülke çapında 18 üniversiteden katılan 108 Odamız Öğrenci Üye Komisyonu PMOGenç üyelerinin tasarım ve uygulamasını gerçekleştirdiği projelerin jüri değerlendirmesi sonucunda dereceye giren Üniversiteler belirlenmiştir. Yarışmanın ödül töreni, Yönetim Kurulu Başkanımız Yasin OTUZOĞLU ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem YÜCE`nın açılış konuşmalarıyla başlayan ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Gala Yemeğinde gerçekleştirilmiştir. Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Yasin OTUZOĞLU, 2. Başkan Barış IŞIK ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem YÜCE`nin, 2. PMOGenç Öğrenci Tasarım ve Uygulama Yarışmasına katılan tüm PMOGenç üyelerimize katılım belgelerini ve dereceye giren ekiplere ödüllerini takdim etmelerinin ardından ödül töreni sona ermiştir. Birincilik Ödülünü Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi`nden yarışmaya katılan " Muhammed AKKAYA, Furkan Yasin SARI, Ebrar ZENGİN, Ozan KÜLEK, Ayşe ABAKAHAN, Selin ÖZDEMİR" den oluşan ekip; İkincilik Ödülünü Düzce Üniversitesi`nden katılan "Elanur EMRE, Melisa KÜÇÜKKAYA, Selim PİŞKİN, Muhammed Nabi YILDIZ, Enver Murat KARABABA, Rabia DEMİRCİOĞLU" dan oluşan ekip; Üçüncülük Ödülünü Pamukkale Üniversitesi`nden katılan "Emin Umut TANRIVERDİ, Oktay ALATLI, Ali SATILMIŞ, İrem SÜVARİ, Meryem GÜMÜŞ, Şebnem KARAISLI" dan oluşan ekip kazanmıştır. Meslektaş adaylarımızın tasarladıklarını uygulayabileceği bir fırsat olan 2. PMOGenç Öğrenci Tasarım ve Uygulama Yarışması`na katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

PSB ANATOLIA 2022 Fuarı boyunca,  bizimle iletişim içinde olan Peyzaj Mimarlığı Bölümlerimize, Fuarın gerçekleşmesini sağlayan Sakarya Büyükşehir Belediyesine, organizasyonun başından sonuna kadar Odamız ve düzenlediğimiz yarışmamızla yakından ilgilenen Karma Fuarcılık ve ekibine, tüm meslektaşlarımıza, sektör paydaşlarımıza, öğrencilere, basın kuruluşlarına ve fuar katılımcılarına teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası

15. Dönem Yönetim Kurulu

Okunma Sayısı 104
Fotoğraf Galerisi