TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

Etkin Cv Ve Portfolyo Hazırlama Toplantısı

ANTALYA
29.07.2022 (Son Güncelleme: 30.07.2022 20:53:00)

Etkin Cv ve Portfolyo Hazırlama Teknikleri Toplantısı gerçekleştirildi.

 Haziran 2022`de mezun olmuş Peyzaj Mimarları için Antalya Şube olarak planlanan "Etkin CV ve Portfolyo Hazırlama Toplantısı" 28.07.2022 de gerçekleştirilmiştir. 

"Etkin CV ve Portfolyo Toplantısı " 3 aşamada gerçekleştirilmiştir. 

1. Aşama da yurt dışı ve yurt için birçok projeye imza atmış AEL Landscape Kurucusu Sn. Aslı Ergen misafirlerimize meslek serüvenini anlatmıştır. 

Programın 2. Aşamasında İnsan Kaynakları ve Halka İlişkiler Uzmanı Sn Başak Aydın CV hazırlama teknikleri ve iş görüşmelerinde yapılması gerekenler hakkında sunumunu gerçekleştirilmiştir. 

3. Aşamada ise yeni mezun peyzaj mimarlarının hazırladıkları CV ve portfolyoları incelenmiş, değerlendirilmiş ve tavsiyeler verilmiştir. Bu aşamada Başak Aydın ile misafirlerimiz arasında iş görüşme mülakatları canlandırılmıştır. 

Toplantımızın en son bölümünde Çevre Mühendisleri Odası Başkanı ve Antalya İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Sn. Derya Ünver de yeni mezun arkadaşlarımıza kariyer yolculukları ile ilgili tavsiyelerde bulunmuştur.

Toplantımıza katılım ve katkı sağlayan;

Sn. Aslı ERGEN- Peyzaj Mimarı AEL LANDSCAPE

Sn. Başak AYDIN- İnsan Kaynakları & Halkla İlişkiler Uzmanı

Sn. Derya ÜNVER- TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı`na çok teşekkür ediyor, yeni mezun peyzaj mimarlarına kariyerlerinde başarılar diliyoruz.


Okunma Sayısı 27
Fotoğraf Galerisi