TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

Eğitim | Eskiz Atolyesi Üniversitelere Konuk Oluyor

GENEL MERKEZ
13.05.2022 (Son Güncelleme: 14.05.2022 11:10:44)

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası 15. Dönem Yönetim Kurulu olarak peyzaj, peyzaj mimarlığı ve meslek alanlarımız ile ilgili ülkemizde eğitim veren üniversitelerimizin içerisinde yer alacağı “Eskiz Atölyesi Üniversitelere Konuk Oluyor” eğitim serileri gerçekleştirilecektir.

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası 15. Dönem Yönetim Kurulu olarak peyzaj, peyzaj mimarlığı ve meslek alanlarımız ile ilgili ülkemizde eğitim veren üniversitelerimizin içerisinde yer alacağı "Eskiz Atölyesi Üniversitelere Konuk Oluyor" eğitim serileri gerçekleştirilecektir.

Üniversitelerin Peyzaj Mimarlığı Bölümleriyle gerçekleştirilecek Eskiz Atölyesi Eğitimi, Pamukkale Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü öğrencileri ile 15 Mayıs 2022 Pazar günü 17.00-20.00 saatleri arasında çevrim içi olarak Tolga AYDAR`ın eğitmenliğinde ve Hüseyin Cemre KILIÇ`ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

Pamukkale Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü öğrencilerinin, Eskiz Atölyesine katılmak için aşağıdaki bağlantıda yer alan kayıt formunu doldurması gerekmektedir. Kayıt olan öğrencilere çizim malzeme listesi ve çevrim içi bağlantısı gönderilecektir. Eğitim sırasında her öğrencinin çizim ekranı görünmek zorunda olup, bütün öğrenciler çizim yapmak zorundadır.

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası

15. Dönem Yönetim Kurulu

Kayıt Formu için tıklayınız.


Okunma Sayısı 26
Fotoğraf Galerisi