TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

Iü-Cerrahpaşa Orman Fakültesi Kariyer Şenliklerine Katılım Sağladık

İSTANBUL
12.05.2022 (Son Güncelleme: 12.05.2022 19:28:11)

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Orman Fakültesi’nde; 11-13 Mayıs 2022 tarihlerinde “PEMÖT Kulübü” etkinlikleri kapsamında gerçekleşen, “İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Orman Fakültesi Kariyer Şenlikleri”ne şubemiz olarak katılım sağladık.

 İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Orman Fakültesi`nde; 11-13 Mayıs 2022 tarihlerinde "PEMÖT Kulübü" etkinlikleri kapsamında gerçekleşen, "İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Orman Fakültesi Kariyer Şenlikleri"ne şubemiz olarak katılım sağladık. 


Şubemizi temsilen; Şube Başkanımız Sn. Murat ÇELİK ve PMOGenç üyelerimizden Sn. İpek KOÇAK`ın katılım sağladığı etkinlik, Orman Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr. Turgay AKBULUT`un açılış konuşması ile başlamıştır. İlgili etkinliğe ayrıca; TMMOB Orman Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi II. Başkanı Sn. Cafer AKDENİZ ile Türkiye Ormancılar Derneği Marmara Şubesi ve Orman Fakülteliler Derneği (ORFAMDER) yetkilileri katılım sağlamışlardır. 


Şube Başkanımız Sn. Murat ÇELİK konuşmasında; etkinliğe katılım sağlayan Peyzaj Mimarlığı bölümü öğrencilerine PmoGenç hakkında bilgilendirmeler yaparak, Odamız ve üniversiteler arası ilişkilerin, mesleki örgütlülük adına ne kadar önemli olduğunu vurgulamıştır. 
 

Okunma Sayısı 24
Fotoğraf Galerisi