TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

13 Mayıs Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü Kokteylinde Üyelerimizle Bir Aradaydık.

GENEL MERKEZ
11.05.2022 (Son Güncelleme: 11.05.2022 12:45:42)

Tüm kamuoyuna “Yaşadığınız her yerde biz varız” dediğimiz Kokteylimize katılan, Odamızın kuruluşunun 28. yılını kutlarken bizlerle birlikte olan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

 

"Tüm Canlılar İçin Peyzaj" temasıyla Odamızın kuruluşunun 28. yıl dönümünü kutladığımız "13 Mayıs Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü" etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz " 13 Mayıs Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü Kokteyli ve Meslekte 30. Yıl Plaket Töreni" 10 Mayıs 2022 Salı günü ODTÜ Mezunları Derneği Vişnelik Tesisleri`nde gerçekleştirilmiştir.

Oda Genel Başkanımız Yasin OTUZOĞLU`nun açılış konuşması ile başlayan kokteylde, Meslekte 30. yılını tamamlayan üyelerimize mesleğe katkılarından dolayı teşekkür plaketleri takdim edilmiştir. Törene katılım sağlayamayan ve ülkemizin her yerinde 30 yıldır Peyzaj Mimarlığı mesleğini başarı ile temsil eden 282 meslektaşımızın plaketleri de kendilerine ulaştırılacaktır.

Yoğun katılım ile gerçekleşen kokteylde müzik dinletisi eşliğinde mesleğimiz ve Odamız adına güzel dileklerde bulunan üyelerimiz ile birlikte geleceğe inancımız bir kez daha yenilenmiştir. Tüm kamuoyuna "Yaşadığınız her yerde biz varız" dediğimiz Kokteylimize katılan, Odamızın kuruluşunun 28. yılını kutlarken bizlerle birlikte olan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz. 

Ülkemizin dört bir yanında Şube ve Temsilciliklerimiz tarafından gerçekleştirilecek tüm etkinliklere meslektaşlarımızın katılarak, "13 Mayıs Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü" coşkumuzu arttırmalarını dileriz.

 

Okunma Sayısı 97
Fotoğraf Galerisi