TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

Validebağ Korusu 200. Gün Dayanışmasına Katılım Sağladık.

İSTANBUL
06.01.2022 (Son Güncelleme: 07.01.2022 09:15:59)

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak; 06 Ocak 2021 tarihinde, "Validebağ Gönüllüleri", ilgili kamu kurumları ve STK’ların temsilcileri ile basın mensuplarının katıldığı 200.gün dayanışma gününe katılım sağladık.

 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak; 06 Ocak 2021 tarihinde, "Validebağ Gönüllüleri", ilgili kamu kurumları ve STK`ların temsilcileri ile basın mensuplarının katıldığı 200.gün dayanışma gününe katılım sağladık. 


Adile Sultan Kasrı önünde gerçekleşen dayanışma gününe Şube Yazmanımız Sn. Faruk DIĞIŞ katılım sağlamış olup, Validebağ Korusu ile ilgili olarak planlanan ihalenin İstanbul 11. İdare Mahkemesi`nce iptal kararı ile ihalenin tasfiye protokolünün imzalandığının duyurusu yapılmıştır. 


TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak; İstanbul Anadolu Yakası`nın kıymetli yeşil alanlarından biri olan "Validebağ Korusu" ile ilgili olarak tüm süreçleri yakinen takip etmekte olduğumuzu belirtir ve bu hassasiyet ile bizlere destek olan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz. 

 

Okunma Sayısı 11
Fotoğraf Galerisi