TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

Toplantı | Odamız 14. Donem 3. Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

GENEL MERKEZ
10.09.2021 (Son Güncelleme: 10.09.2021 22:19:29)

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası 14. Dönem Yönetim Kurulu, Şube Yürütme Kurulları, İl ve İlçe Temsilciliklerinin katılımı ile 3. Koordinasyon toplantısı 9 Eylül 2021 tarihinde Sakarya`da gerçekleştirilmiştir.

 TMMOB Peyzaj Mimarları Odası 14. Dönem Yönetim Kurulu, Şube Yürütme Kurulları, İl ve İlçe Temsilciliklerinin katılımı ile 3. Koordinasyon toplantısı 9 Eylül 2021 tarihinde Sakarya`da gerçekleştirilmiştir.  

Genel Merkez, Şube ve Temsilciliklerin güncel durum ve faaliyetlerinin sunulmasının ardından yakın tarihlerde yaşadığımız orman yangını ve sellerden doğrudan etkilenen şube ve temsilcilerimizden bilgi alınmış, afetler ile ilgili izlenecek yol haritası, mevzuat izleme komisyonumuzun hazırladığı rapor ve gelinen son durum ve Kasım ayında yapılması planlanan 4. Koruma Sempozyumu ile ilgili fikir alışverişinde bulunulmuştur.

Toplantıya; Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Yasin OTUZOĞLU, 2. Başkanı Barış IŞIK, Genel Sekreteri Özay YERLİKAYA, Genel Saymanı Gizem KARABAY CAN, Yönetim Kurulu Üyeleri Funda BAŞ BÜTÜNER, Barış EKMEKÇİ, Tolga AYDAR ile Adana Şube Yazmanı Özlem AYTOK, Şube Saymanı Öznur TUĞCU ve Adana Şube Yönetim Kurulu Üyesi Asım Alpagu İLTER, Antalya Şube 2. Başkanı Reyhan ERDOĞAN ve Şube Yazmanı Gülsüm KILDAN, Bursa Şube Başkanı Necla YÖRÜKLÜ, Şube 2. Başkanı Esra ÖZKAN ve Şube Yazmanı Mustafa KUTLU, İstanbul Şube Başkanı Mustafa Buğra YERLİYURT, Şube 2. Başkanı Murat ÇELİK, Şube Yazmanı Faruk DIĞIŞ ve Şube Saymanı Burcu DOĞAR, İzmir Şube Yazmanı Esra DÜNDAR ve Şube Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe GEVREK GÖZSOY, Trabzon Şube Başkanı Engin AKTAŞ, Eskişehir İl Temsilcisi Pınar Naime KIRÇIN, Gaziantep İl Temsilcisi Sait Ersin ÖZBADEM, Kocaeli İl Temsilcisi Onur ÖZTÜRK, Konya İl Temsilcisi Özcan KUZU, Malatya İl Temsilcisi Meltem ÇETİNMAN, Mersin İl Temsilcisi Şeniz İŞCAN ATEŞ, Van İl Temsilcisi Zeynep TİMÜR, Alanya İlçe Temsilcisi Kübra Tuğçe BEKRİOĞLU ve Manavgat İlçe Temsilcisi Ayşe Bilge ÖZ katılmıştır.

Toplantının ardından koordinasyon toplantısına katılan heyet ile PMOGenç Tasarım ve Uygulama Yarışması yarışma alanı, Odamız standı ve proje sergisi ziyaret edilmiştir.

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası

14. Dönem Yönetim Kurulu

Okunma Sayısı 49
Fotoğraf Galerisi