TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

Ankara Kent Konseyi 4. Olağan Genel Kurulu Ve Seçimi Gerçekleştirilmiştir

GENEL MERKEZ
17.07.2021 (Son Güncelleme: 17.07.2021 14:13:18)

Ankara Kent Konseyinin Genel Kurulu 10 Temmuz 2021 günü 1153 delegenin katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Ankara Kent Konseyi’nin Yürütme Kurulu Başkanlığına yeniden Halil İbrahim Yılmaz seçilirken Odamız 14. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Otuzoğlu Yürütme Kurulu’nda yer almıştır.

 Ankara Kent Konseyinin Genel Kurulu 10 Temmuz 2021 günü 1153 delegenin katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Ankara Kent Konseyi`nin Yürütme Kurulu Başkanlığına yeniden Halil İbrahim Yılmaz seçilirken Odamız 14. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Otuzoğlu Yürütme Kurulu`nda yer almıştır. 

Genel Kurula katılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "Bizden öncekileri hep ayrımcılık yapmakla suçladık. Lütfen benden aynı şeyi yapmamı beklemeyin. Bu kenti hep birlikte yöneteceğiz. Kent Konseyinin kapısı herkese açık olacak" diyerek tüm sivil toplum kuruluşları, paydaşlar ve yerel yönetimlerle iş birliği içinde kent gündemine ilişkin görüş alışverişinin önemli olduğunu belirtmiştir.

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası olarak üyelerimiz ve ülkemizin menfaatine olan her türlü çalışmanın içinde olacağımızı ve benzer işbirliklerine her zaman açık olduğumuzu üyelerimiz ve kamuoyuna saygıyla duyururuz. 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası

14. Dönem Yönetim Kurulu 


Okunma Sayısı 16
Fotoğraf Galerisi