TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

Yarışma | Oğrenci Tasarım Ve Uygulama Yarışması 2021

GENEL MERKEZ
13.07.2021 (Son Güncelleme: 13.07.2021 22:43:08)

Karma Fuarcılık tarafından 8-11 Eylül 2021 tarihleri arasında Sapanca/SAKARYA’da düzenlenecek PSB Anatolia 2021 Fuarı bünyesinde Odamız, fuarın paydaşı olarak kuracağı stant ve gerçekleştireceği etkinliklerin yanı sıra ülkemizde Peyzaj Mimarlığı eğitimi veren üniversitelerin oluşturacağı takımların yarışacağı “Öğrenci Uygulama ve Tasarım Yarışmasını” da organize etmektedir.

 Karma Fuarcılık tarafından 8-11 Eylül 2021 tarihleri arasında Sapanca/SAKARYA`da düzenlenecek PSB Anatolia 2021 Fuarı bünyesinde Odamız, fuarın paydaşı olarak kuracağı stant ve gerçekleştireceği etkinliklerin yanı sıra ülkemizde Peyzaj Mimarlığı eğitimi veren üniversitelerin oluşturacağı takımların yarışacağı "Öğrenci Uygulama ve Tasarım Yarışmasını" da organize etmektedir. 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası ve Karma Fuarcılık ortak etkinliği olan yarışmada altışar kişilik PMOGenç üyesi peyzaj mimarlığı öğrencileri takımlar halinde yarışacak ve kendilerine verilen alanın hem tasarımı hem de araziye uygulamasını gerçekleştireceklerdir. Her gruba eşit miktarda verilecek malzemelerle yapılacak yarışmaya katılacak ekipler, üniversitelerimiz tarafından belirlenerek 16 Temmuz 2021 tarihine kadar Odamıza gönderilecek başvurular içerisinden belirlenecektir. 

Tüm meslektaşlarımızı ve öğrenci arkadaşlarımızı 8-11 Eylül arasında PSB Anatolia 2021 Fuarında gerçekleşecek etkinliklerimizde buluşmaya davet ediyoruz…

 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası

14. Dönem Yönetim Kurulu

Okunma Sayısı 84
Fotoğraf Galerisi