TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

Su Sorunları Çalıştayı Hk.

İSTANBUL
07.06.2021 (Son Güncelleme: 08.06.2021 13:56:00)

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak; TMMOB İKK ve TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nin öncülüğünde düzenlenen “Su Sorunları Çalıştayı” etkinliğine katılım sağlamaktayız.

 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak; TMMOB İKK ve TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi`nin öncülüğünde düzenlenen "Su Sorunları Çalıştayı" etkinliğine katılım sağlamaktayız. 

Şube olarak katılım sağlayacağımız çalıştay etkinliği; 18-19 Haziran 2021 tarihlerinde çevrim içi olarak gerçekleşecek olup, ilgili etkinlikte Şube Başkanımız Sn. M. Buğra YERLİYURT, "Su Yönetimi" başlıklı ikinci oturumda moderatör olarak ve Şube Yazmanımız Sn. Faruk DIĞIŞ üçüncü oturumda "Peyzaj Mimarlığında Suyun Akıllı ve Etkin Kullanılması" konusu ile yer alacaktır. 

Ayrıca Şubemizi temsilen öğretim üyelerimizden; Sn. Dr. Hülya DİNÇ "Arazi Kullanım Kararlarının Dere Sistemleri Üzerinde Etkileri-İstanbul Örneği", Sn. Doç. Dr. Fatma Ayçim TÜRER BAŞKAYA "Peyzaj Mimarlığı Bağlamında Su Yönetimi ve Yeşil Altyapı İlişkisi" ve Sn. Prof. Dr. Hayriye EŞBAH TUNÇAY "Peyzaj Mimarlığı Perspektifinden Kentsel Yağmur Suyu Hasatı" konuları ile yer alacaklardır. 


Tüm üyelerimiz çalıştay etkinliğimize davetli olup, meslektaşlarımıza ve odamıza destek olmaya davet ediyoruz. 


Çalıştay Programı İçin Tıklayınız. 

Çalıştay Kayıt Sayfası İçin Tıklayınız. 

Çalıştay Etkinliği Katılım Linki İçin Tıklayınız.  

Okunma Sayısı 29
Fotoğraf Galerisi