TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

Peyzaj Konuşmaları 4 | Yarışmalar Ve Peyzaj Mimarlığı

GENEL MERKEZ
08.05.2021 (Son Güncelleme: 17.05.2021 14:33:05)

Mesleğin farklı alanlarında Peyzaj Mimarlığına katkı koyan konuklarımız ile devam eden "Peyzaj Konuşmaları" çevrim içi söyleşi serimizin dördüncüsü Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü’ne özel, 11. Ulusal Peyzaj Mimarlığı Ödüllerinde ödül alan meslektaşlarımızdan Müge DENİZ BAL, Doç. Dr. Meltem ERDEM KAYA, Enise Burcu DERİNBOĞAZ ve Cemil Hamdi OKUMUŞ’un katılımı ile "Yarışmalar ve Peyzaj Mimarlığı" başlığı ile gerçekleşecektir.

 Mesleğin farklı alanlarında Peyzaj Mimarlığına katkı koyan konuklarımız ile devam eden "Peyzaj Konuşmaları" çevrim içi söyleşi serimizin dördüncüsü Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü`ne özel olarak 11. Ulusal Peyzaj Mimarlığı Ödüllerinde ödül alan meslektaşlarımızdan Müge DENİZ BAL, Doç. Dr. Meltem ERDEM KAYA, Enise Burcu DERİNBOĞAZ ve Cemil Hamdi OKUMUŞ`un katılımı ile "Yarışmalar ve Peyzaj Mimarlığı" başlığı ile gerçekleşecektir.

Mesleğimiz ile ilgili yarışmalar ve ödüllerin peyzaj mimarlığına katkısı, mesleki motivasyona dair deneyimlerin tartışılacağı Peyzaj Konuşmaları 4`ün moderatörlüğü, TMMOB Peyzaj Mimarları Odası 14. Dönem Yönetim Kurulu Üyelerimiz Doç. Dr. Funda BAŞ BÜTÜNER ve Barış EKMEKÇİ tarafından yapılacaktır. Herkese açık söyleşimizi, 12 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 20.30`da Odamız Youtube Kanalından canlı olarak izleyebilirsiniz.

Yapılacak canlı yayına katılımlarınızı bekleriz.

Odamız Youtube Kanalı için TIKLAYINIZ.


TMMOB Peyzaj Mimarları Odası

14. Dönem Yönetim Kurulu

Okunma Sayısı 83
Fotoğraf Galerisi