TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

Tasarım Ve Planlama Akreditasyon Derneği Ilk Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi.

GENEL MERKEZ
10.04.2021 (Son Güncelleme: 10.04.2021 13:22:58)

Odamız ve TMMOB İçmimarlar Odası`nın öncülük ettiği çalışmalar neticesinde, Tasarım ve Planlama Akreditasyon Derneği(TAPLAK)`nin, Covid-19 pandemisi sebebiyle ertelenen İlk Olağan Genel Kurulu 28 Mart 2021 tarihinde gerçekleşmiştir.

 Odamız ve TMMOB İçmimarlar Odası`nın öncülük ettiği çalışmalar neticesinde, üniversitelerin tasarım ve planlama alanlarında faaliyet gösteren eğitim-öğretim programlarının kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayarak, meslek odaları-akademiler-sektör temsilcileri ile birlikte mesleki ve akademik çalışmalar yapmak amacıyla 11.08.2020 tarihinde kuruluşu gerçekleştirilen Tasarım ve Planlama Akreditasyon Derneği(TAPLAK)`nin, Covid-19 pandemisi sebebiyle ertelenen İlk Olağan Genel Kurulu 28 Mart 2021 tarihinde gerçekleşmiştir.

Tasarım ve Planlama Akreditasyon Derneği Yönetim Kurulu ilk toplantısında görev dağılımını yaparak çalışmalarına başlamıştır. Derneğin ilk Yönetim Kurulu şu şekilde oluşmuştur; 

Başkan : Oktan NALBANTOĞLU (Peyzaj Mimarı)

Başkan Yrd. : Emrah KAYMAK (İçmimar)

Genel Sekreter : Elif GÜNEŞ (İçmimar)

Sayman : Hüseyin Burak SEVİM (Peyzaj Mimarı)

Üye : Şükran ŞAHİN (Peyzaj Mimarı)

Üye : Ayşe Müge BOZDAYI (İçmimar)

Üye : Yasin OTUZOĞLU (Peyzaj Mimarı)

Üye : Nur AYALP (İçmimar)

Üye : Murat ÖZDAMAR (İçmimar)

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası olarak Tasarım ve Planlama Akreditasyon Derneği`nin çalışmalarında başarılar diler, Derneğin tasarım ve planlama camiasına hayırlı olmasını temenni ederiz.


TMMOB Peyzaj Mimarları Odası

14. Dönem Yönetim Kurulu

Okunma Sayısı 50
Fotoğraf Galerisi