TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

Peyzaj Konuşmaları 3 | Sular Yükselirken Geleceğin Mesleği Olmak: Peyzaj Mimarları Süper Kahraman Pelerini Giymeye Hazır Mı?

GENEL MERKEZ
30.03.2021 (Son Güncelleme: 12.04.2021 12:44:03)

Dünyanın geleceği ve peyzaj mimarlarının bu gidişattaki rolü, katkıları ve çözüm önerilerini tartışacağımız Peyzaj Konuşmaları 3’ün moderatörlüğü TMMOB Peyzaj Mimarları Odası 14. Dönem Yönetim Kurulu Üyemiz Doç. Dr. Funda BAŞ BÜTÜNER tarafından yapılacaktır. Herkese açık söyleşimizi 9 Nisan 2021 Cuma günü saat 20.00`da Odamız Youtube Kanalından canlı olarak izleyebilirsiniz.

 Mesleğin farklı alanlarında Peyzaj Mimarlığına katkı koyan konuklarımız ile yaptığımız "Peyzaj Konuşmaları" çevrim içi söyleşi serimizin üçüncüsünü Karadeniz Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Emrah YALÇINALP`in katılımı ile " Sular Yükselirken Geleceğin Mesleği Olmak: Peyzaj Mimarları Süper Kahraman Pelerini Giymeye Hazır mı?" başlığı ile gerçekleşecektir.

Dünyanın geleceği ve peyzaj mimarlarının bu gidişattaki rolü, katkıları ve çözüm önerilerini tartışacağımız Peyzaj Konuşmaları 3`ün moderatörlüğü TMMOB Peyzaj Mimarları Odası 14. Dönem Yönetim Kurulu Üyemiz Doç. Dr. Funda BAŞ BÜTÜNER tarafından yapılacaktır. Herkese açık söyleşimizi 9 Nisan 2021 Cuma günü saat 20.00`da Odamız Youtube Kanalından canlı olarak izleyebilirsiniz.

Yapılacak canlı yayına katılımlarınızı bekleriz.

Odamız Youtube Kanalı için TIKLAYINIZ 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası

14. Dönem Yönetim Kurulu

 

Okunma Sayısı 51
Fotoğraf Galerisi