TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel`i Makamında Ziyaret Ettik

ANTALYA
15.11.2016 (Son Güncelleme: 15.11.2016 16:41:22)

11 Kasım 2016 Cuma günü Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında, Oda Başkanı Ayşegül Oruçkaptan, Yönetim Kurulu Üyesi Halim Perçin, Antalya Şube Başkanı Keziban Arıcan, Antalya Şube Yönetim Kurulu Üyesi Murat Çanakçı ve Genel Sekreter Yardımcısı Harun Kılıçoğlu’nun katılımıyla ziyaret ettik.

11 Kasım 2016 Cuma günü Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel`i makamında, Oda Başkanı Ayşegül Oruçkaptan, Yönetim Kurulu Üyesi Halim Perçin, Antalya Şube Başkanı Keziban Arıcan, Antalya Şube Yönetim Kurulu Üyesi Murat Çanakçı ve Genel Sekreter Yardımcısı Harun Kılıçoğlu`nun katılımıyla ziyaret edildi.


08 - 11 Aralık 2016 tarihlerinde Antalya`da "Söylem ve Eylem" temasıyla gerçekleşecek olan "6. Peyzaj Mimarlığı Kongresi" hakkında görüşüldü.


Ziyaret esnasında gerçekleştirilecek etkinliğe destek talebinde bulunulurken, Başkan Türel kurum olarak çalışmanın destekleneceğini belirtti. Oda ve Yerel Yönetimler iş birliğinden bahsedilirken, mesleki işbirliğimizin daha iyi yerlere taşınması adına, belediye tarafından belirlenecek bir alanda öğrenci proje yarışması düzenlenmesi olanakları görüşüldü

Okunma Sayısı 221
Fotoğraf Galerisi