TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

Urla-Çeşme-Karaburun Yarımadası Ulusal Fikir Yarışması Sonuçlandı

GENEL MERKEZ
03.12.2008 (Son Güncelleme: 15.12.2008 00:05:19)

URLA-ÇEŞME-KARABURUN YARIMADASI ULUSAL FİKİR YARIŞMASI SONUÇLANDI

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı‘nın düzenlediği Urla-Çeşme-Karaburun Yarımadası Ulusal Fikir Yarışması kapsamında Jüri değerlendirme çalışmaları 24.11.2008-26.11.2008 tarihleri arasında tamamlandı.
Şehir ve Bölge Plancısı Doç.Dr. Semahat ÖZDEMİR (Jüri Başkanı), Ziraat Mühendisi Prof.Dr. Uygun AKSOY, Ekonomist Doç.Dr. Renan Funda BARBAROS, Mimar Prof.Dr.Orcan GÜNDÜZ, Su Ürünleri Uzmanı Prof.Dr. Belgin HOŞSU, Peyzaj Mimarı Prof.Dr. Mehmet Bülent ÖZKAN ve Ekonomist, Turizm Uzmanı Prof.Dr. Alp TİMUR‘dan oluşan jüri tarafından, ödül ve mansiyon almaya hak kazanan projeler belirlendi.

Ödül Kazanan Proje Ekipleri

1.lik Ödülü
Koray VELİBEYOĞLU, Şehir Plancısı (ekip temsilcisi)
Rabia BOLPOSTA, Şehir Plancısı
Ahmet Kıvanç KUTLUCA, Şehir Plancısı
Uğur BOZKURT, Şehir Plancısı
Gülnur VURUŞKAN, Şehir Plancısı
Murat ÇEVİKAYAK, Mimar
Arzu Uçal ŞENGEL, Peyzaj Mimarı
Sema ERTUĞRUL, Ziraat Mühendisi
Hasibe VELİBEYOĞLU,danışman, Şehir Plancısı
Gökhan ÇAM, danışman, İhracat Uzmanı
Hamidreza YAZDANİ, yardımcı, Şehir Planlama Öğrencisi
         
2.lik Ödülü
Pınar GÖKBAYRAK, Mimar (ekip temsilcisi)
Ali ERAY, Mimar
Burçin YILDIRIM, Mimar
Can OKMAN, Şehir Plancısı
Mehmet Yunus RONA, Peyzaj Mimarı
Önder YILMAZ, Ziraat Mühendisi
N. Dilek Ayman RODRİGUE, danışman, Mimar
Levent KOÇ, danışman, Şehir Plancısı
Ömer KANIPAK, danışman Mimar

3.lik Ödülü
Öget Nevin CÖCEN, Mimar (ekip temsilcisi)
Burçak İŞÇİ, Ziraat Mühendisi
Nida Kamil ÖZBOLAT, Şehir Plancısı
Eti Benvenişte ATTİAS, Peyzaj Mimarı

Mansiyon Kazanan Proje Ekipleri

Mehmet Nazım ÖZER, Şehir Plancısı, (ekip temsilcisi)
Emrah SÖYLEMEZ, Şehir Plancısı
Gökhan YUSUFBEYOĞLU, Ziraat Mühendisi
Nihat EYİCE, Mimar
M. Can SAYAN, Peyzaj Mimarı
Gamze ÖZER, danışman, Şehir Plancısı
Özen ABANOZ, danışman, Mimar
Şenol ALPASLAN, danışman, Şehir Plancısı                      

Ömer GÜLKAL, Peyzaj Mimarı, (ekip temsilcisi)
Ergin BOZKURT, Şehir Plancısı
Ümit Gökhan ÇİÇEK, Mimar
Mehmet TÜREMEN, Ziraat Mühendisi

Rivka Geron SCHILD, Mimar (ekip temsilcisi)
Mustafa Batu KEPEKÇİOĞLU, Mimar
Azime TEZER, Şehir Plancısı
İlke AKŞEHİRLİ, Peyzaj Mimarı
Hakan Ozan ERZİNCANLI, Ziraat Mühendisi
Emre TEPE, Şehir Plancısı
Mete Başar BAYPINAR, Şehir Plancısı

Murat Z. MEMLÜK, Peyzaj Mimarı (ekip temsilcisi)
Murat BEKTAŞ, Peyzaj Mimarı
N. Günizi MEMLÜK, Mimar
Özge ÖZDEMİR, Peyzaj Mimarı
Burçak ÜZEL, Şehir plancısı
Yener ATASEVEN, Ziraat Mühendisi
Yalçın Demir MEMLÜK, danışman, Peyzaj Mimarı
Özlem BEKTAŞ, danışman, Biyolog
Dudu Dişle MEMLÜK, yardımcı, Peyzaj Mimarı
Nihan YEĞİN, yardımcı, Peyzaj Mimarlığı öğrencisi
Dila TABAN, yardımcı, Peyzaj Mimarlığı öğrencisi
Oya MEMLÜK, yardımcı, Şehir Planlama öğrencisi

Veli Eğri, Şehir Plancısı (ekip temsilcisi)
Ahmet BENLİAY, Peyzaj Mimarı
Metin BAŞAL, Ziraat Mühendisi
Sezin ARKIN, Mimar
Şükran ŞAHİN, danışman, Peyzaj Mimarı
Latif KURT, danışman, Biyolog
Ahmet Serkan GÜNER, danışman, Hidrojeolog
Faruk SARIHAN, yardımcı, Peyzaj Mimarlığı öğrencisi

Sergi Açılışı, Kolokyum, Ödül Töreni, 20.12.2008 Cumartesi günü saat:14.00‘da İzmir Enternasyonal Fuarı 1/ A HOL salonunda yapılacak olup; Sergi, 31.12.2008 Çarşamba Günü, saat:17.30‘a kadar devam edecektir. 
(Sergi salonuna ilişkin bir değişiklik olması durumunda; İdare tarafından gerekli duyuru

URLA-ÇEŞME-KARABURUN YARIMADASI ULUSAL FİKİR YARIŞMASI ŞARTNAMESİ VE SORU CEVAPLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Okunma Sayısı 4186