TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

Uludağ Milli Parkı I.ve Iı. Gelş. Bolg. Peyzaj Plan. Kent. Tas. Ve Mim. Prj Fikir Yarışması Sonuçlandı

GENEL MERKEZ
03.12.2008 (Son Güncelleme: 15.12.2008 00:06:05)

T.C.
ÇEVRE VE ORMAN BAKANLIĞI
Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü
Uludağ Milli Parkı I.ve II. Gelişimi Bölgeleri Peyzaj Planlama,
Kentsel Tasarım ve Mimari Proje Fikir Yarışması sonuçlandı

Çevre ve Orman Bakanlığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü‘nce Uludağ Milli Parkı sınırları içerisinde kalan I.ve II Gelişimi Bölgesi için düzenlenen "Uludağ Milli Parkı I.ve II. Gelişimi Bölgeleri Peyzaj Planlama, Kentsel Tasarım ve Mimari Proje Fikir Yarışması" sonuçlanmıştır.

 Yarışmaya 20 eser ile katılım sağlanmıştır. Bu eserlerden;

  

1.‘lik Ödülünü; 26381 rumuzu ile yarışmaya katılan Yük.Peyzaj Mimarı Oktan NALBANTOĞLU, Mimar Ufuk ERTEM, Şehir Plancısı Okan CAN, Peyzaj Mimarı Tuğba AKYOL‘dan oluşan ekibin hazırladığı proje kazanmıştır.

2.‘lik Ödülünü; 71320 rumuzu ile yarışmaya katılan Peyzaj Mimarı Murat BEKTAŞ, Peyzaj Mimarı Murat MEMLÜK, Peyzaj Mimarı Özge ÖZDEMİR, Mimar Günizi MEMLÜK, Şehir Plancısı Burçak ÜZEL‘den oluşan ekibin hazırladığı proje kazanmıştır.

3.‘lik Ödülünü; 58246 rumuzu ile yarışmaya katılan Yük. Şehir Plancısı Can KUBİN, Yük. Şehir Plancısı Zeynep ERAYDIN, Mimar Orçun ERSAN, Peyzaj Mimarı Derya DUMAN, Şehir Plancısı Berk KESİM,  Şehir Plancısı Ahmet POLAT‘dan oluşan ekibin hazırladığı proje kazanmıştır.

1.Mansiyon‘a 10325 rumuzu ile yarışmaya katılan Mimar Gökhan KULÖZ, Mimar Doğan ONUR ARAZ, Mimar Oknur ÇALIŞKAN, Mimar Murat YÜKSEL, Mimar M.Salih ÇIKMAN, Peyzaj Mimarı Mehmet ZEYAD HATTAPOĞLU, Şehir Plancısı Julide ALP‘den oluşan ekibin hazırladığı proje layık görülmüştür.

2.Mansiyon‘a 16067 rumuzu ile yarışmaya katılan Mimar Ramazan AVCI, Mimar Seden CİNASAL AVCI, Mimar Mustafa Necati GÜNDÜZ, Şehir Plancısı Aslıhan COŞKUN, Peyzaj Mimarı Buket ERGİN,‘den oluşan ekibin hazırladığı proje layık görülmüştür.

3.Mansiyon‘a 53972 rumuzu ile yarışmaya katılan Mimar Sabahat Zeynep DİNLER, Yük. Mimar Ahmet VERDİL‘den oluşan ekibin hazırladığı proje layık görülmüştür.

4.Mansiyon‘a 14579 rumuzu ile yarışmaya katılan Mimar Süleyman AKKAŞ, Mimar Ahmet ÇORAPÇIOĞLU, Mimar Nihal ŞENKAYA AKKAŞ‘dan oluşan ekibin hazırladığı proje layık görülmüştür.

 5.Mansiyon‘a 44751 rumuzu ile yarışmaya katılan Mimar Devrim ÇİMEN,  Şehir Plancısı Sertaç ERDEN, Peyzaj Mimarı Sultan GÜNDÜZ‘dan oluşan ekibin hazırladığı proje layık görülmüştür.

 Yarışmaya katılım sağlayan bütün yarışmacılara teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Çevre ve Orman Bakanlığı

SERGİ

KOLOKYUM

Yer: Ressam Şefik Bursalı Resim Galerisi/BURSA

Yer: Ressam Şefik Bursalı Resim  Galerisi/BURSA

Tarih: 17.12.2008 Çarşamba

Tarih: 20.12.2008 Cumartesi

 

Saat: 10:00

 

 

 

YORUMLAR

Yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. e-Posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilir

Toplam 0 adet.

YORUMLAR BÖLÜMÜNÜN KURALLARI:
Yazılan tüm yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Sayfanın niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yine de yayına girmiş olsa dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.


Okunma Sayısı 4676