TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

Tmmob Peyzaj Mimarları Odası Antalya Şube 16. Olağan Genel Kurulu Ve Seçimi Başarı Ile Gerçekleştirilmiştir.

ANTALYA
06.02.2024 (Son Güncelleme: 06.02.2024 12:58:03)

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Antalya Şubesi 16. Olağan Genel Kurulu 03 Şubat 2024 tarihinde TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Antalya Şubesi Eğitim Salonunda yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Genel Kurul`un sunuculuğunu Sn. Bensu CÜCE yaptı. Genel Kurul gündemine geçmeden önce Meslek Odalarından gelen kutlama mesajları okundu. 6 Şubat Depremi`nin yıl dönümünde bilim ve bilginin önemi vurgulanarak anıldı.  

Genel Kurul, Divan Başkanı ve Divan Kurulu`nun seçimi ile başladı. Divan Başkanlığı ve Divan Kurulu için önergeler sunuldu. Divan Başkanlığı görevine Sn. Murat ÇANAKÇI, Divan Başkan Yardımcılığına Sn. Mehmetali AK ve Divan Yazmanlığına Sn. Ayşe DEMİRÇALI oy birliği ile seçildi. 

Divan Başkanı sunumu ile önce Saygı Duruşu ardından İstiklal Marşı söylendi. 

Divan Başkanı 16.Olağan Genel Kurul`un güzel geçmesi ile ilgili temennilerde bulunduktan sonra açılış konuşmasını yapmak üzere 15. Dönem Yönetin Kurulu Başkanı Gülsüm KILDAN ‘ı kürsüye davet etti.  15. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Gülsüm KILDAN konuşmasını gerçekleştirdi. Ardından 15. Dönem Yönetim Kurulu 2. Başkanı Sn. Prof. Dr. Reyhan ERDOĞAN, Atso 43. Gurup Mimarlık Komitesi Üyesi Sn. İsmail VOLKAN ve TMMOB peyzaj Mimarları Odası Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Engin Musa GÜRCAN, Genel Kurul ve Seçimler ile ilgili güzel dileklerini içeren konuşmalarını gerçekleştirdiler.

Başkan ve Konuk konuşmaları sonrasında 15. Dönem Faaliyet Raporu ve Mali Raporlar katılımcılara sunuldu. Mali Rapor ve Faaliyet Raporu için gelen sorular cevaplandı. Faaliyet Raporu ve Mali Raporlar oy birliği ile kabul edildi.

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Antalya Şubesi 16. Olağan Genel Kurulu`na iki farklı Yönetim Kurulu aday listesi sunuldu. Mavi Liste- Çağdaş Peyzaj Mimarları Yönetim Kurulu Asil-Yedek Listesi, Delege Listesi ve Kırmızı Liste -Kolektif Peyzaj Mimarları Yönetim Kurulu Asil Yedek Listesi, Delege Listesi okundu, oylamaya sunuldu, kabul edildi.  

Divan Başkanın ve konukların dilek ve temennileri ile kapanışı gerçekleşen TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Antalya Şubesi 16. Olağan Genel Kurul Toplantısı son buldu. 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Antalya Şubesi Seçimi 04 Şubat 2024 Pazar Günü 09:00-17:00 saatleri arasında TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Antalya Şubesi`nde yoğun ilgi ve katılımla gerçekleştirildi.

Seçim Günü TMMOB Şehir Plancıları Odası Başkanı Sn. Funda Yörük ve 2. Başkanı Sn. Ersin Aksoy, Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Başkanı Sn. Okan Hançer, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Sn. Soner Akdoğan, Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Ayşenur Kalaycı, Sn. Murat Yılmaz, Jeoloji Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Recep Şahin, Sn. Bayram Ali Çeltik ve Basın Şube`mize hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirmişlerdir. 

Seçim süreci dostluk ve saygı çerçevesi içerisinde geçmiştir. 

16. Olağan Genel Kurul sürecinde bizleri yalnız bırakmayan üyelerimize, oda başkanlarımıza, dostlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

 

Okunma Sayısı 99
Fotoğraf Galerisi