TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

Tmmob Peyzaj Mimarları Odası Trabzon Şubesi 4. Olağan Genel Kurulu Başarı Ile Gerçekleştirilmiştir.

TRABZON
05.02.2024 (Son Güncelleme: 05.02.2024 11:02:58)

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Trabzon Şubesi 4. Olağan Genel Kurulu 03 Şubat 2024 tarihinde TMMOB Ziraat Mühendisleri  Odası Trabzon Şubesi Toplantı Salonunda  gerçekleştirildi.

 

Genel Kurul Divan Başkanı seçimiyle başladı. Divan Başkanlığı görevine Sn. Engin AKTAŞ, Divan Başkan Yardımcılığına Sn. Ahmet Barış DEMİRKIR  ve Divan I. Yazmanlığına Sn. Yasemin BAYRAKTAR, Divan II. Yazmanlığına ise Sn. Gürkan ŞEŞEN seçildi. Genel Kurul Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı‘nın okunması ile başlatıldı.

 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Trabzon Şubesi 3. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Doruk Görkem ÖZKAN‘ ın yaptığı açılış konuşmasının ardından Prof. Dr. Banu Çiçek KURDOĞLU, Prof. Dr. Öner DEMİREL‘ in 4. Olağan Genel Kurulumuz için iletmiş olduğu metni okumak için söz aldı. Sonrasında sırasıyla KTÜ Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Cengiz ACAR,  Şubemiz 3. Çalışma Dönemi Aralık 2023 tarihine kadar Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev almış üyemiz Sn. Ahmet İhsan HACIFETTAHOĞLU, Şubemiz 1. ve 2. Çalışma Dönemi Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Engin AKTAŞ ve TMMOB Peyzaj Mimarları Odası 15. Dönem Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Sn. Özay YERLİKAYA konuşmalarını gerçekleştirmek üzere kürsüye çıktı.

 

Konukların konuşmaları sonrasında Şubemiz 3. Dönem Çalışma Raporu Şube Yazmanı Sn. Duygu AKYOL KUYUMCUOĞLU tarafından sunuldu ve oylamaya sunuldu. Oy birliği ile kabul edilen çalışma raporu sonrası yine Şube Yazmanı Sn. Duygu AKYOL KUYUMCUOĞLU tarafından Şube Mali Raporları sunuldu.

 

‘Birlikte Üreteceğiz / Yöneteceğiz‘ Grubu adına Sn. Doruk Görkem ÖZKAN tarafından gelecek dönem gerçekleşmesi planlanan faaliyetler sunuldu. ‘Birlikte Üreteceğiz / Yöneteceğiz‘ Grubu Asil ve Yedek listeleri Divan Başkanlığına sunuldu .TMMOB Peyzaj Mimarları Odası 16. Olağan Genel Kuruluna götürülmesi gereken önerge Divan Başkanı Engin AKTAŞ‘ a teslim edildi. Önergenin okunması ve oy birliği ile kabul edilmesi sonrası tek liste olarak seçime gidilirken Divan Başkanı tarafından gerçekleşen kapanış konuşması ile  TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Trabzon Şubesi 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı son buldu. 

Okunma Sayısı 44
Fotoğraf Galerisi