TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

Tmmob Adana Ikk Tarafından Düzenlenen 5. Adana Kent Sorunları Sempozyumu Tamamlandı

ADANA
20.11.2023 (Son Güncelleme: 22.11.2023 08:39:32)

TMMOB Adana İl Koordinasyon Kurulu tarafından 17-18 Kasım 2023 tarihlerinde Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezinde "Kent ve Afet" Temasıyla 5. Adana Kent Sorunları Sempozyumu düzenlendi. Sempozyumda kent sorunları, deprem ve depremin ardından oluşan sorunlar değerlendirildi, öneriler sunuldu.

Adana Büyükşehir Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik, Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı Leyla Zülfikaroğlu, Yüreğir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gildir, Baro Başkanı Semih Gökayaz, TMMOB`ye bağlı Odaların Adana Şube Başkan ve üyeleri ile Sivil Toplum kuruluşlarından katılımın olduğu sempozyum, Seyhan Yaşar Kemal Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. 

TMMOB Adana İKK Sekreteri Ahmet Uncu`nun konuşmasıyla başlayan Sempozyumda; 4 Oturum, 1 Panel, 2 Tekil sunumda yer alan 21 konuşmacının, uzmanlık alanlarında görüş ve önerilerini aktardı. 

PMO Adana Şubesi olarak Düzenleme ve Yürütme Kurullarında da görev aldığımız Sempozyumda Şube 2. Başkanımız Ebru TURGUT ve Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Ali DERSE`nin birer bildiriyle katılım sağladı.


Okunma Sayısı 90
Fotoğraf Galerisi