TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

Odamız Psb Anatolıa 2023 Etkinlikleri Tamamlanmıştır

GENEL MERKEZ
09.09.2023 (Son Güncelleme: 10.10.2023 12:14:06)

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası`nın destekleyen kuruluş olarak D36-37-38 numaralı stantta yer aldığı ve fuar boyunca devam eden etkinliklerimizin bulunduğu 6-9 Eylül 2023 tarihleri arasında Sakarya/Sapanca`da gerçekleştirilen PSB Anatolia 2023 Fuarı başarı ile tamamlanmıştır.

 TMMOB Peyzaj Mimarları Odası`nın destekleyen kuruluş olarak D36-37-38 numaralı stantta yer aldığı ve fuar boyunca devam eden etkinliklerimizin bulunduğu 6-9 Eylül 2023 tarihleri arasında Sakarya/Sapanca`da gerçekleştirilen PSB Anatolia 2023 Fuarı başarı ile tamamlanmıştır. 

Büyük ilgi gösterilen standımızı PMOGençli öğrencilerimiz, üyelerimiz, meslektaşlarımız, kurum yöneticileri ve sektör paydaşları ziyaret etmiştir. Yoğun bir etkinlik programının yer aldığı takvimimizde, 6 Eylül 2023 günü Genel Başkanımız Yasin OTUZOĞLU ve protokolün açılış konuşmalarıyla başlayan fuar programı, aynı gün Genel Başkanımız Yasin OTUZOĞLU ve İkinci Başkanımız Barış IŞIK tarafından gerçekleştirilen Peyzaj Tasarımında İleri/Geri Dönüşüm konferansı ile devam etmiştir. 3. PMOGenç Tasarım ve Uygulama Yarışması`nın da teması olan Peyzaj Tasarımında İleri/Geri Dönüşüm konusu, konferansa katılan yarışmacı öğrencilerle peyzaj tasarımında sürdürülebilirlik, ileri ve geri dönüşüm, kaynak kullanımları hakkında konferans gerçekleştirilmiştir.

Ayrıca 5 Eylül 2023 tarihinden bu yana yoğun bir çabayla devam eden PMOGenç Tasarım ve Uygulama Yarışması, 8 Eylül 2023 saat 14.00`te jüri değerlendirmesiyle sona ermiştir. Ülke çapında 20 üniversiteden katılan 120 Odamız Öğrenci Üye Komisyonu PMOGenç üyelerinin tasarım ve uygulamasını gerçekleştirdiği projelerin jüri değerlendirmesi sonucunda dereceye giren Üniversiteler belirlenmiştir. Jüri değerlendirmesinin bitiminde tüm üye ve sektör paydaşlarımıza açık bir şekilde düzenlenen kokteylde üyelerimiz, sektör mensupları ve öğrenci üyelerimiz ile bir araya gelinmiştir. 

Kokteylimizin ardından Odamız tarafından Bursa Tarım Peyzaj A.Ş. desteğiyle organize edilen 3. PMOGenç Tasarım ve Uygulama Yarışması Ödül Töreni ve Gala Yemeği`nde Genel Başkanımız Yasin OTUOĞLU`nun açılış konuşmasıyla başlayan Ödül Töreninde Bursa Tarım Peyzaj A.Ş. Genel Müdürü Semih POLAT ve Yasin OTUZOĞLU`nun karşılıklı teşekkür plaketi takdiminin ardından yarışmanın gerçekleştirilmesine sponsor olarak katkıda bulunan Bilgin Botanik, Arifiye Fidancılık, Onur Peyzaj ve Çağlayan Tarım`a teşekkür plaketleri takdim edilmiştir. Törende yarışmaya katılan tüm PMOGençli üyelerimize katılım belgesi ve ödülleri Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Yasin OTUZOĞLU, 2. Başkan Barış IŞIK, Genel Sekreteri Özay YERLİKAYA, Bursa Tarım Peyzaj A.Ş. Genel Müdürü Semih POLAT ve Plant Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Bilal YALDIZCI tarafından takdim edilmesinin ardından ödül töreni sona ermiştir. 

PSB ANATOLIA 2023 Fuarı boyunca,  bizimle iletişim içinde olan Peyzaj Mimarlığı Bölümlerimize, Fuarın gerçekleşmesini sağlayan Sakarya Büyükşehir Belediyesine, Bursa Tarım Peyzaj A.Ş.`ne organizasyonun başından sonuna kadar Odamız ve düzenlediğimiz yarışmamızla yakından ilgilenen Karma Fuarcılık ve ekibine, tüm meslektaşlarımıza, sektör paydaşlarımıza, öğrencilere, basın kuruluşlarına, sponsorlarımıza ve fuar katılımcılarına teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası

15. Dönem Yönetim Kurulu

Okunma Sayısı 271
Fotoğraf Galerisi