TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS

Ziyaret | T.c. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş Makamında Ziyaret Edilmiştir

GENEL MERKEZ
19.08.2023 (Son Güncelleme: 29.08.2023 10:27:59)

Ziyarette; şu anda devam eden 14. PMOGenç Yaz kampı faaliyetleri ve Bursa’nın doğal, kültürel ve tarihi peyzajı üzerine görüşülerek, iklim değişikliğine uyum ve etkilerinin azaltılması, kuraklık, yapı ruhsatı aşamasında peyzaj projelerinin istenmesi ve diğer mesleki konular hakkında fikir alışverişinde bulunulmuştur.

 T.C. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur AKTAŞ 18 Ağustos 2023 tarihinde makamında ziyaret edilmiştir. Tarım Peyzaj A.Ş. Genel Müdürü Semih POLAT ve Tarım Peyzaj A.Ş. Yeşil Alan Bakım ve Çevre Düzenleme Genel Müdür Yardımcısı Yıldız GEYİK`in de bulunduğu ziyarette; şu anda devam eden 14. PMOGenç Yaz kampı faaliyetleri ve Bursa`nın doğal, kültürel ve tarihi peyzajı üzerine görüşülerek, iklim değişikliğine uyum ve etkilerinin azaltılması, kuraklık, yapı ruhsatı aşamasında peyzaj projelerinin istenmesi ve diğer mesleki konular hakkında fikir alışverişinde bulunulmuştur. 

Ziyarete Odamızı temsilen 15. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Yasin OTUZOĞLU, Genel Sekreteri Özay YERLİKAYA, Odamız Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkanı Fulya AKFİDAN SEVİM, İzmir Şube Yönetim Kurulu ve İzmir Demokrasi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nurdan ERDOĞAN, Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gül SAYAN ATANUR, Oda Teknik Personeli Hüseyin Burak Sevim ve 14. PMOGenç Yaz Kampı katılımcısı PMOGençli öğrencilerimizi temsilen Ahmet FADILLIOĞLU, Alperen ÖKSÜZ, Tuğba AKKUŞ, Gökçen Özge KURUK, Betül ALINCA ve Berat KANTAR katılmıştır. 

Ziyarette Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur AKTAŞ`a, 14. PMOGenç Yaz Kampı`na katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim edilmiştir.

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası

15. Dönem Yönetim Kurulu

Okunma Sayısı 39
Fotoğraf Galerisi