TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECTS
Etkinlikler

IV. KONGRE‘DE DÜZENLENECEK PEYZAJ SOKAĞI HAKKINDA 

 

21.10.2010 - 24.10.2010 tarihleri arasında, Pamucak mevkiinde bulunan Sürmeli Efes Otelinde Peyzaj Mimarlığı 4. Kongresi gerçekleştirilecektir.

Kongrede, Peyzaj mimarlığı meslek disiplini hizmet yelpazesi içerisinde yer alan "PLANLAMA, TASARIM, ONARIM VE YÖNETİM" konularında zamanın gerektirdiği açılımlar tartışılacaktır. Kongre‘de kamu ve özel sektör ile sivil toplum kuruluşlarında görev alan peyzaj mimarları yanı sıra meslek disiplini çalışma alanları ile ilintili pek çok kamu kurumu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşu temsilcisi de yer alacaktır.  

Kongre aynı zamanda farklı sektör temsilcileri ve peyzaj mimarları arasında güçlü bir iletişim ve işbirliği ortamı da sunacaktır. Bu nedenle, Kongre kapsamında fuayede bir "PEYZAJ SOKAĞI" oluşturulacaktır.

"PEYZAJ SOKAĞI"NDA peyzaj mimarlığı hizmeti veren firmalar (özellikle, sadece proje hizmeti veren firmalarımızın bu tür kongrelere katılamadıkları düşünüldüğünde, proje hizmetlerini sunabileceğini ve tanıtımlarını yapabilecekleri bir platform yaratabileceğimizi düşünerek kurguladığımız) ile peyzaj mimarlarına hizmet veren firmalara yönelik tanıtımlar yer alacaktır.

Tanıtım materyalleri için ayrılan alan sınırlı olduğundan başvuru sırasına göre ilk 25 başvuru kabul edilecektir. Tanıtım materyalleri;

•-         A0 pafta boyutlarında olacaktır.

•-         Her bir pafta alanı için 500 TL tanıtım ücreti olarak belirlenmiştir.

•-         Bir firma birden çok alan kartvizit ve tanıtım bloğu satın alabilecektir.

"PEYZAJ SOKAĞI"NDA tanıtımının yer almasını isteyen firmaların Kongre sekreteryası Mustafa ARTAR ve sekreterya  yardımcısı Ozan YILMAZ  ile  iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirler.

 

İletişim:

GSM: 0 530 341 71 86- 0 530 321 61 82

e-mail: kongre2010@peyzajmimoda.org