13 MAYIS

22 ŞUBAT PERŞEMBE   


      Yılı Seçiniz:

 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 7  > Sonraki >  >> Son >>
 

İTALYA GEZİSİ TEKNİK RAPORU...

İTALYA (MİLANO, PADOVA, VENEDİK, FLORENCE, COMO VE MAGGİORE GÖLÜ) [İSTANBUL]

13 MAYIS ULUSAL PEYZAJ MİMARLIĞI GÜNÜ ETKİNLİKLERİ / 2017

Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü ve Odamızın 23. Kuruluş yıldönümü Odamız birimleri ile birlikte coşkuyla kutlandı.

ODAMIZ YÖNETİM KURULUNDA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

TMMOB`DEN EĞİTİM SEMPOZYUMU KATILIMCILARINA ÇAĞRI

TMMOB; Mühendislik, Mimarlık, Şehir Plancılığı Eğitimi Sempozyumu‘nda buluşmak üzere mühendisler, mimarlar, şehir plancıları, akademisyenler, bilim insanları, araştırmacılar, öğrenciler ve tüm ilgililerine dönük bir çağrı yayınladı.

TMMOB, ODA VE İKK KADIN ÇALIŞMA GRUPLARI TEMSİLCİLERİ ORTAK TOPLANTISI YAPILDI

TMMOB, Oda ve İl Koordinasyon Kurulları Kadın Çalışma Grupları Temsilcileri ortak toplantısı yapıldı.

9. ULUSAL PEYZAJ MİMARLIĞI ÖDÜLLERİ

13 Mayıs Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü kapsamında düzenlenen Ulusal Peyzaj Mimarlığı Ödülleri için 2017 yılının teması; "Gelecek İçin Su" olarak belirlenmiştir. Son teslim tarihi: 10 Haziran 2017

GEZEGENİ İYİLEŞTİRMEK KONFERANSI DÜZENLENECEK

Kayseri İl Temsilciliğimiz tarafından 13 Mayıs etkinlikleri kapsamında "Gezegeni İyileştirmek" konulu konferans ve Sultan Sazlığı gezisi düzenlenecek.

TMMOB YÖNETİM KURULU, ODA BAŞKANLARI VE SEKRETER/YAZMAN ÜYELERİ TOPLANTISI YAPILDI

TMMOB Yönetim Kurulu, bağlı Odaların Başkan ve Sekreter/Yazman Üyeleri ile 03 Mayıs 2017‘de Mimarlar Odası toplantı salonunda "Anayasa Değişikliği Referandum Sürecinin Değerlendirilmesi" gündemli bir toplantı gerçekleştirdi.

ANKARA ÜNİVERSİTESİ 13. ÖĞRENCİ ETKİNLİKLERİ ’NE KATILDIK

26 Nisan 2017 tarihinde Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlık Salonunda gerçekleşen 13. Öğrenci etkinlikleri haftasında "Sektörle Buluşma ve Kariyer Günleri" kapsamında Odamız Başkanı Ayşegül Oruçkaptan sunumu ile katılım gösterdi.

PANEL | “KUŞADASI PEYZAJ DEĞERLERİ” PANELİ

Kuşadası Belediyesi ve TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İzmir Şubesi işbirliğiyle “Kuşadası Peyzaj Değerleri" başlıklı panel düzenlenmiştir. [İZMİR]

ZİYARET | KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI ZİYARETİ

[İZMİR]

“KUŞADASI PEYZAJ DEĞERLERİ" PANELİNE KATILDIK

25 Nisan 2017 tarihinde Aydın İl Temsilciliğimiz ve Kuşadası Belediyesi tarafından ortak "Kuşadası Peyzaj Değerleri" paneli gerçekleşti.

KUŞADASI PEYZAJ DEĞERLERİ PANELİ

Kuşadası`nın Peyzaj Değerleri, 25 Nisan 2017 günü Genel Başkanımız Ayşegül Oruçkaptan, İzmir Şube Başkanımız Özay Yerlikaya ve Aydın İl Temsilcimiz Özlem SAROHAN`ın katılacağı panelde masaya yatırılacak.

PEYZAJ MİMARLIĞINDA YAPISAL ÇÖZÜM ÖNERİLERİ SEMİNERİMİZ 08 NİSAN 2017 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Seminerimizde bizlerle birlikte olan tüm meslektaşlarımıza, katılımcılarımıza, özverili bir şekilde bilgi aktarımı sağlayan konuşmacılarımıza ve Eğitim Komisyonu başkanı sevgili meslektaşımız Sn. Fahri Arif IRGI’ya teşekkürlerimizi sunarız. [İSTANBUL]

DÜNYA PEYZAJ MİMARLIĞI AYIMIZ KUTLU OLSUN

Peyzaj mimarisinin ve tasarlanmış tüm halka açık / özel alanların ay boyunca kutlanmasıdır. Amerikan Peyzaj Mimarlığı Derneği tarafından kurulan WLAM, peyzaj mimarisinin günlük hayatımızı nasıl etkilediğini göstermeyi amaçlamaktadır.

SULAK BELGESELİ GÖSTERİMİ VE YÖNETMEN ALKIM ÜN İLE SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİ.

06.04.2017 tarihinde Oda Genel Merkezimizde Sulak Belgeseli Gösterimi ve söyleşisi Yönetmen Alkım Ün’ün katılımıyla gerçekleşti.

GÖREVİNİZİ NEDEN YAPTINIZ DAVASINDA İLK DURUŞMA GERÇEKLEŞTİ

TMMOB`ye bağlı Odalar tarafından AOÇ ile ilgili başlatılan hukuki mücadelede alınan yürütmeyi durdurma kararı hiçe sayılarak inşaat yapımının devam ettirilmesi hususunda, Ankara Büyükşehir Belediyesi hakkında suç duyurusunda bulunulmuş, ardından Belediye Başkanı Melih Gökçek tarafından Oda Başkanlarımız hakkında görevin yapılmasının engellendiği ve kendisine iftira edildiği gerekçesiyle karşı suç duyurusunda bulunarak açılan davada ilk duruşma bugün görüldü.

SULAK BELGESELİ GÖSTERİMİ VE YÖNETMEN ALKIM ÜN İLE SÖYLEŞİ

2016 yılında, Endonezya‘da "International Film Festival for Documentary, Short, and Comedy, Indonesia" festivalinde, "International Award of Excellence" ödülünü ve 2015`te, Çin‘in en büyük Belgesel Film Festivali olan ve 85 ülkeden 3000 den fazla belgeselin katıldığı ‘‘Guangzhou International Documentary Film Festival, Golden Kapok Award‘‘ yarışmasında yarı finale kalan, Antalya Film Festivali Belgesel Seçkisine giren Sulak Belgeseli`nin 6 Nisan 2017 (Perşembe) saat 19.00`da gösterimi gerçekleştirilecek olup, gösterimin ardından Yönetmen Alkım Ün`le söyleşisi gerçekleşecek.

TMMOB 2. KADIN SEMPOZYUMU ’’MESELE KADIN OLMAK!’’ BAŞLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TMMOB Kadın Çalışma Grubu tarafından ilki 2015 yılında düzenlenen TMMOB Kadın Sempozyumu`nun ikincisi "Mesele Kadın Olmak" başlığıyla İnşaat Mühendisleri Odası Teoman Öztürk toplantı salonunda 18 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirildi.

ETKİNLİK | PMOGENÇ KAHVALTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen PMOGenç Kahvaltısı`nın 5.si 19 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirilmiştir. [İZMİR]

 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 7  > Sonraki >  >> Son >>
 

 TMMOB PEYZAJ MİMARLARI ODASI
 Konur 2 sokak No:34/8 Kızılay/ANKARA
 TEL: (0312) 418 62 50 FAKS: (0312) 419 64 27
 e-POSTA:

Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz. 
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME 

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.