13 MAYIS

21 KASIM SALI   


      Yılı Seçiniz:

 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 6  > Sonraki >  >> Son >>
 

BASIN AÇIKLAMASI | İZMİR KAMUOYUNA ZORUNLU VE TARİHİ BİR AÇIKLAMA

Bileşeni olduğumuz TMMOB İzmir İl Koordinasyon Kurulu, EGEÇEP ve Doğa Derneği’nin birlikte hazırladığı “İzmir ve Bölgemizde Planlanan Rant Projeleri Hakkında Rapor” 20 Eylül 2017 tarihinde İzmir Mimarlık Merkezi’nde basın ve kamuoyu ile paylaşıldı. [İZMİR]

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ORMAN FAKÜLTESİ DEKANI SN. PROF. DR. TURGAY AKBULUT 15 EYLÜL 2017 TARİHİNDE ZİYARET EDİLDİ.

İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr. Turgay AKBULUT, Şube Başkanımız Sn. Murat ERMEYDAN ve İstanbul Şube büro teknik personeli Sn. Cansu Kabadayı tarafından ziyaret edildi. [İSTANBUL]

TMMOB-ODA SEKRETER/YAZMAN ÜYELER TOPLANTISI YAPILDI

TMMOB ve Oda Sekreter/Yazman üyeleri, “Bilirkişilik eğitimi ve SGK Protokolü iptal süreci” gündemleriyle 14 Eylül 2017 tarihinde TMMOB`de bir araya geldi.

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ DUYURUSU

T.C. ESENLER BELEDİYE BAŞKANI SN. M. TEVFİK GÖKSU 06.09.2017 TARİHİNDE MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ

T.C. Esenler Belediye Başkanı; Sn. M. Tevfik GÖKSU, şubemizi temsilen Şube Başkanımız Sn. Murat ERMEYDAN, Yönetim Kurulu Yedek Üyemiz ve Yerel Yönetimler ile İşbirliği Komisyonu Başkanımız Sn. Mehmet MENGÜ, Büro Teknik personelimiz Sn. Cansu KABADAYI tarafından ziyaret edildi. [İSTANBUL]

ÜZÜNTÜMÜZ SONSUZ...

PMOGENÇ 11. YAZ KAMPI TAMAMLANDI

13 - 27 Ağustos 2017 tarihleri arasında Denizli Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle düzenlediğimiz PMOGenç 11. Yaz Kampı; 40 öğrenci ve 11 eğitmen ile Denizli kent merkezinde bulunan Bayramyeri Meydanı ile Çınar Meydanı arasındaki yaya aksı kentsel tasarım atölyesi kapsamında ele alınarak çeşitli projeler üretildi. Fotoğraf, skeç ve sulu boya gibi çeşitli atölyelerde üretilen çalışmalar sergilendi.

MİMAR SİNAN KIRKÇEŞME SU YAPILARI GEZİ RAPORU

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul şubesi olarak; Mimar Sinan Kırkçeşme su yapıları gezimizi 12 Ağustos 2017 tarihinde üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirdik. [İSTANBUL]

ODAMIZ PMOGENÇ 11. YAZ KAMPI DENİZLİ`DE BAŞLADI

Odamızın her yıl düzenlemekte olduğu ve bu yıl Denizli‘de onbirincisini düzenleyeceği öğrenci yaz kampında; öğrencilerimiz, akademisyenlerimiz ve Oda Yönetim Kurulu Üyelerimizle, teori ve pratiğin birleştirildiği, kolektif üretim ve birlikte karar alma süreçlerinin örgütlülük bilinci ile birleştirildiği bir yaz kampı etkinliği daha gerçekleşiyor.

SÜRDÜRÜLEBİLİR PEYZAJ ALANLARI İÇİN YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER VE PROJELENDİRME TEKNİKLERİ MESLEKİÇİ EĞİTİMİ MERSİN DE YAPILDI

12-13 Ağustos 2017 tarihlerinde Mersin Hilton Otelinde “Sürdürülebilir Peyzaj Alanları İçin Yenilikçi Çözümler ve Projelendirme Teknikleri” Meslekiçi Eğitimi yapıldı. [ADANA]

MALATYADAKİ ÜYELERİMİZ BATTALGAZİ BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

Malatya İlinde ikamet eden Oda üyelerimizden bir heyet, Malatya Battalgazi Belediyesi İmar Müdürü Latif Okay’ı ziyaret etti.

MESLEKİ BİR KAZANIM DAHA: PEYZAJ PROJESİ ZORUNLULUĞU GETİRİLDİ

Odamız tarafından uzun soluklu bir mücadelenin ardından 3 Temmuz 2017 tarihinde yayımlanan Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği ile Peyzaj Projesi zorunlu halde geldi.

TMMOB HEYETİ DİYARBAKIR SUR`DA TEKNİK İNCELEMEDE BULUNDU

TMMOB heyeti Diyarbakır Sur`da 3 Ağustos 2017 tarihinde Lalebey ve Alipaşa mahallelerinde teknik incelemede bulunarak yöre sakinleriyle görüştü.

ULUSLARARASI KATILIMLI PEYZAJ MİMARLIĞI 6. KONGRE KİTABI YAYIMLANDI.

Uluslararası Katılımlı Peyzaj Mimarlığı 6. Kongresinde sunulan bildirilerden oluşan kitap basımı 2 cilt halinde gerçekleştirilerek Odamız yayın hayatına girmiş bulunmaktadır.

PMOGENÇ 11. YAZ KAMPI BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

Peyzaj Mimarlığı mesleğinin tanınırlığı ve gelişimi açısından önemli katkılar sunmuş olan PMOGenç Yaz Kampı`nın on birincisi Denizli`de gerçekleşecek olup, 13 - 27 Ağustos 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek.

ÜCRETLİ ÇALIŞANLARIN ÖZLÜK HAKLARI BROŞÜRÜ YAYIMLANDI

Odamız Ücretli Çalışan Peyzaj Mimarları ve İstihdam Komisyonu tarafından, ücretli çalışan peyzaj mimarlarının hakları ve özlük haklarının derlendiği çalışma yayımlandı.

KAMUNUN VE ÜLKENİN ÇIKARLARINI SAVUNMAKTAN VAZGEÇMEYECEĞİZ ADALET İSTİYORUZ

TMMOB Ankara İl Koordinasyon Kurulu; Birliğimize bağlı Peyzaj Mimarları Odası, Çevre Mühendisleri Odası, Ziraat Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası Ankara Şubesi ve Şehir Plancıları Odası Ankara Şubesi tarafından kamu yararı gözeterek AOÇ`nin Ankara Büyükşehir Belediyesi eli ile ranta ve talana açılmasına karşı Ankara 18. İdare Mahkemesine açılan davanın reddine ilişkin 13 Temmuz 2017 tarihinde TMMOB‘de bir basın toplantısı gerçekleştirdi.

T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI ŞEHİRCİLİK ŞURASI 4. ÇALIŞMA TOPLANTISINA KATILDIK.

T.C. Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen "Şehircilikte Yeni Vizyon " teması ile çalışmalarına başlayan Şehircilik Şurasına Odamız adına toplantılara Oda Başkanımız Ayşegül Oruçkaptan katılım göstermektedir.

11.PMOGENÇ YAZ KAMPI BAŞVURULARI BAŞLADI

Peyzaj Mimarlığı Bölümlerinde eğitim gören Peyzaj Mimarlığı öğrencilerinin meslek pratiği ile buluşmalarını sağlamak, öğrenciler aralarındaki iletişimi geliştirmek, Oda ile bağlarını kurmak, PMOGenç örgütlülüğünü büyütmek amacıyla gerçekleşen PMOGenç Yaz Kampı`nın Onbirincisi Denizli`de gerçekleşecek.

GÜNDEM | EGE ÜNİ. ZİRAAT FAKÜLTESİ 58. DÖNEM MEZUNİYET TÖRENİ

Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi 58. Dönem mezuniyet töreni, 7 Temmuz 2017 Cuma günü Ege Üniversitesi Büyük Spor Salonu`nda gerçekleştirilmiştir. [İZMİR]

 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 6  > Sonraki >  >> Son >>
 

 TMMOB PEYZAJ MİMARLARI ODASI
 Konur 2 sokak No:34/8 Kızılay/ANKARA
 TEL: (0312) 418 62 50 FAKS: (0312) 419 64 27
 e-POSTA:

Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz. 
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME 

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.