13 MAYIS

16 ŞUBAT CUMARTESİ   


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 10  > Sonraki >  >> Son >>
 

PMOGENÇ DÜZCE ARAZİ SANATI (LAND ART) ÇALIŞTAYI TAMAMLANDI.

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Öğrenci Üye Komisyonu, 13 Mayıs Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü‘nde, PMOGenç Düzce Arazi Sanatı (Land Art) Çalıştayı, 13-14-15 Mayıs tarihlerinde Şimşirlik Alabalık Tesisi‘nin bulunduğu, Şimşirlk mevkiinde gerçekleştirildi.. Çoğunluğu Düzce Üniversitesi olmak üzere farklı üniversite öğrencilerinden oluşan PMOGençliler üç gün boyunca Peyzaj Mimarlığı‘nın sanat ile ilişkisini, sanatla Peyzaj Mimarlığı‘nın birbirini beslediklerini deneyimleyerek tecrübe edindi.

PMOGENÇ DÜZCE LAND ART ÇALIŞTAYI

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Öğrenci Üye Komisyonu, 13 Mayıs Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü‘nde, Düzce‘de Land Art Çalıştayı yapmaya hazırlanıyor. Ülke çapındaki tüm Peyzaj Mimarlığı ve Güzel Sanatlar Bölümü öğrencilerine açık olan etkinlik için başvurular başladı.

TMMOB TEOMAN ÖZTÜRK ÖĞRENCİ EVİ VE SOSYAL TESİSİ BAHAR ŞENLİĞİ 30 NİSAN`DA

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ PMOGENÇ TOPLANTISI VE 9. PMOGENÇ YAZ KAMPI SERGİSİ

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi PMOGenç öğrencileri, 4 Kasım 2015 Çarşamba günü PMOGenç Toplantsı ve 9. PMOGenç Yaz Kampı Sergisi gerçekleştirildi.

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ PMOGENÇ, "HOŞGELDİNİZ" TOPLANTISI

Çukurova Üniversitesi PMOGenç öğrencileri Peyzaj Mimarlığı Bölümüne yeni başlayan öğrencilerimize hoşgeldiniz toplantısını 5 Ekim 2015 Pazartesi günü saat 13.15`te bölüm dersliği olan Stüdyo-1 dersliğinde gerçekleştirildi.

9. YAZ KAMPI BAŞVURULARI BAŞLADI

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Öğrenci Üye Komisyonu olan PMOGenç`in 9`uncusunu gerçekleştireceği Yaz Kampı hazırlıkları sürüyor.

ELASA 2015 TOPLANTISI: "UNDER CONSTRUCTION - BUILDING DUTCH LANDSCAPES"

ELASA (Avrupa Peyzaj Mimarlığı Öğrenci Derneği) bu yılki toplantısını Wageningen Üniversitesi öğrencileri ile Hollanda‘da düzenleyecektir.

14 ŞUBAT ANKARA BULUŞMASINA YÖNELİK ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZE

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soğancı, 14 Şubat Ankara buluşması üzerine öğrenci üyelere yönelik olarak 5 Şubat 2015 tarihinde bir mesaj yayımladı.

PMOGENÇ TEMSİLCİLER TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

PMOGenç Temsilcileri Türkiye’nin dört bir yanında ki üniversitelerinden Ankara`ya gelerek PMOGenç Temsilciler Toplantısı`nı gerçekleştirdi. Gerçekleşen etkinlikte, 3. Öğrenci Kurultayı için start verildi.

PMOGENÇ VALİDEBAĞ KORUSU`NA SAHİP ÇIKMAYA ÇAĞIRDI

İstanbul Üniversitesi`nde bulunan PMOGenç Üyeleri Validebağ Korusu`na sahip çıktıklarını, 17 Kasım 2014 tarihinde Validebağ`da buluşacaklarını belirtti.

ÇOMÜ PMOGENÇ’TEN YAZ KAMPI SERGİSİ

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi`nde bulunan PMOGenç üyeleri 23 Ekim Perşembe günü tanışma etkinliği gerçekleştirdi.

PMOGENÇ TEMSİLCİLERİNİ SEÇİYOR

PMOGenç GYK üniversitelere de gerçekleştirilecek temsilci seçimleri için açıklama yayınladı.

PEMAT-PEMKON LOGO TASARIMI ÖĞRENCİ YARIŞMASI

Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanları Konseyi (PEMKON) ve Peyzaj Mimarlığı Akademik Topluluğu (PEMAT) kurumsal yapılarında kullanılmak üzere logoların belirlenmesi amacıyla "PEMAT-PEMKON Logo Tasarımı Öğrenci Yarışması" düzenlenmektedir.

İSTANBUL PMOGENÇ BULUŞTU !

İstanbul`da bulunan 5 üniversitedeki PMOGenç üyeleri (Işık Üni.,Okan Üni., İTÜ, Yeditepe Üni. ve İstanbul Üni.) 27 Eylül Cumartesi günü bir araya geldi. Etkinlik PMOGenç GYK üyesi Harun Kılıçoğlu`nun sunumu ile başlarken, PMOGenç ve yeni dönemde neler yapılmak istendiği aktarıldı.

PMOGENÇ 8. YAZ KAMPI SONUÇ BİLDİRGESİ

17 Ağustos 11 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen PMOGenç Yaz Kampı sonuç bildirgesi yayınlandı.

“ İSTANBUL PMOGENÇ ” BULUŞUYOR !

İstanbul’da Peyzaj Mimarlığı eğitimi veren 5 üniversitede ki PMOGenç üyeleri, 27 Eylül 2014 Cumartesi günü İTÜ Taşkışla 109 No’lu Konferans Salonu’nda TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Genel Merkez Yönetim Kurulu ve PMOGenç GYK’sı ile bir araya gelecek.

PMOGENÇ GÜNCESİ BİRİNCİ SAYISI İLE YAYIN HAYATINA GİRDİ.

Bir süredir hazırlıkları yapılan PMOGenç Güncesi adı altında Odamız öğrenci üye komisyonunun ilk bülteni e-dergi olarak yayın hayatına girdi.

PMOGENÇ TEMSİLCİLERİ TOPLANDI

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Öğrenci Üye Komisyonu 21 Haziran 2014 Cumartesi günü saat 10:00`da toplanmıştır.

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ PMOGENÇ, "HOŞGELDİNİZ" TOPLANTISI

İnönü Üniversitesi PMOGenç aktivistleri Peyzaj Mimarlığı Bölümüne yeni başlayan öğrencilerimize hoşgeldiniz toplantısı düzenledi. Hem eğitime yeni başlayan hem de 1.2. ve 3 sınıf öğrencilerine NEDEN PEYZAJ MİMARLARI ODASI ve GENÇ örgütlenme konularında bilgi aktarımında bulundu.

MUSTAFA KEMAL ÜN. PEYZAJ MİMARLIĞI ÖĞRENCİ ATÖLYESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Mustafa Kemal Üniversitesi peyzaj mimarlığı öğrencileri, Odamız 5. Peyzaj Mimarlığı Kongresi ana teması olan "Dönüşen Peyzaj" başlığında kentler, yerelleşme, kalkınma planları, kamu yönetimi, şehirleşme, bitki örtüsü ve "Antakya" yerelinde peyzajın dönüşümü atölyeleri gerçekleştirildi.

 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 10  > Sonraki >  >> Son >>
 

 TMMOB PEYZAJ MİMARLARI ODASI
 Konur 2 sokak No:34/8 Kızılay/ANKARA
 TEL: (0312) 418 62 50 FAKS: (0312) 419 64 27
 e-POSTA:

Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz. 
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME 

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.