13 MAYIS

17 KASIM CUMARTESİ   


      Yılı Seçiniz:

 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 7  > Sonraki >  >> Son >>
 

ANTALYA`DA BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR

Odamız tarafından düzenlenmekte olan Bilirkişilik Temel Eğitimi 10-11-17-18 Kasım tarihlerinde Antalya’da gerçekleşecektir. Antalya Şubemizde yapılacak eğitim için kayıtlar devam etmektedir.

KAMUDA ÇALIŞAN MÜHENDİS MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARININ DURUMU HAKKINDA MİLLETVEKİLLERİ İLE GÖRÜŞÜLDÜ

Kamuda çalışan ve emekli mimar mühendis şehir plancıları hakları ve durumlarının iyileştirilmesi için bugün Türk Mühendis Mimarlar Odası Birliğinde; CHP Bursa Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Orhan Sarıbal, CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca ve CHP Adana Milletvekili Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi Müzeyyen Şevkin ile TMMOB Yönetim Kurulu Üyeleri ve Oda Yönetim Kurulu Başkanları ortak toplantı gerçekleştirdi.

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ VE MANİSA MİLLETVEKİLİ SN. ÖZGÜR ÖZEL İLE MECLİS`TE GÖRÜŞÜLDÜ.

İSTANBUL BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ BAŞLIYOR!

Odamız tarafından düzenlenmekte olan Bilirkişilik Temel Eğitimi 3-4-10-11 Kasım tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecektir. İstanbul Şubemizde yapılacak eğitim için kayıtlar devam etmektedir.

ANKARA ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ MİMARLIĞI BÖLÜMÜNÜN 50. YIL ETKİNLİĞİNE KATILDIK

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü tarafından, 12 Ekim 2018 Cuma günü Ankara Üniversitesi Rektörlük kampüsünde, "PEYZAJ MİMARLIĞI EĞİTİMİNİN 50. YILI ETKİNLİKLERİ" kapsamında, Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Ayşegül ORUÇKAPTAN konuşmacı olarak katılım sağladı.

“MİLLET BAHÇELERİ VE BİTKİ KULLANIMI” PANELİMİZİ 11 EKİM 2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK.

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak, “Millet Bahçeleri ve Bitki Kullanımı” Panelimizi 11 Ekim 2018 tarihinde İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa, Orman Fakültesi Konferans Salonu`nda gerçekleştirdik. [İSTANBUL]

PEYZAJ MİMARLARININ MESLEKİ HAKLARINA MÜDAHALE EDEN ORMAN BİTKİ PASAPORTU YÖNETMELİĞİNE HAYIR!

Peyzaj Mimarlarının mesleki hak ve yetki alanlarına doğrudan müdahale eden Orman Bitkisi Tohumlukları Piyasasında Yetkilendirme, Denetleme ve Orman Bitki Pasaportu Yönetmeliği`ne, Peyzaj Mimarlığı Bölümlerinde ilgili alana ilişkin çalışma yürüten akademisyenlerden alınan görüşler neticesinde 29.09.2016 tarihinde; gerekçelerimiz sıralanarak yürütmenin durdurulması ve ardından yönetmeliğin iptali davası açılmıştır.

ANKARA ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ MİMARLIĞI EĞİTİMİNİN 50. YILI ETKİNLİKLERİ

SAKARYA PEYZAJ VE SÜS BİTKİCİLİĞİ FESTİVALİNE KATILIM SAĞLADIK.

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak; 26-29 Eylül 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen “Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali”ne Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz, meslektaşlarımız ve öğrencilerimiz ile birlikte katılım sağladık. [İSTANBUL]

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİMİZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak; "Bilirkişi Temel Eğitimi"miz şubemizde 22-23 Eylül ve 29-30 Eylül 2018 tarihlerinde gerçekleştirildi. [İSTANBUL]

TMMOB 45. DÖNEM 1. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI İLE TMMOB, ODA ONUR VE DENETLEME KURULLARI ORTAK TOPLANTILARINA KATILDIK

45. Dönem TMMOB I. Danışma Kurulu toplantısı, 29 Eylül 2018 tarihinde; TMMOB, Oda Onur ve Denetleme Kurulu ortak toplantıları 30 Eylül 2018 tarihinde TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisi`nde gerçekleştirildi.

T.C. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İMAR MÜDÜRÜ SN. YUNUS EMRE KÜÇÜK MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ.

T.C. İstanbul Büyükşehir Belediyesi İmar Müdürü Sn. Yunus Emre KÜÇÜK; Şube Başkanımız Sn. Murat ERMEYDAN 2. Başkanımız Sn. Mehmet MENGÜ, Şube Yazmanımız Sn. Ebru EKŞİ HOŞHAN, Yönetim Kurulu Yedek Üyemiz Sn. Ömer KANAT ve üyelerimizden Sn. Kaya KIZILKAYA tarafından 24 Eylül 2018 tarihinde makamında ziyaret edildi. [İSTANBUL]

SAKARYA PEYZAJ VE SÜS BİTKİCİLİĞİ FESTİVALİNE KATILDIK

26 Eylül 2018 tarihinde Sakarya Sapanca Kırkpınar Sahilinde başlayan Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali‘ne katıldık.

ANKARA VE İZMİR’DE BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMLERİ TAMAMLANDI

Ankara, İzmir ve İstanbul illerinde yapılacağı Ağustos ayında ilan edilen Bilirkişilik Temel Eğitimlerinin Ankara ve İzmir oturumları yapıldı.

TMMOB TEOMAN ÖZTÜRK ÖĞRENCİ EVİ İÇİN 2018-2019 DÖNEMİ KAYITLARI DEVAM EDİYOR!

IFLA EUROPE GENÇ PEYZAJ MİMARLARI YARIŞMASI

T.C. ŞİLE BELEDİYESİ ÇEVRE KORUMA VE KONTROL MÜDÜRÜ SN. AYDAGÜL İPEK AKYOL MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ

T.C. Şile Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü meslektaşımız Sn. AYDAGÜL İPEK AKYOL; şubemizi temsilen Şube Başkanımız Sn. Murat ERMEYDAN, Şube Yazmanımız Sn. Ebru EKŞİ HOŞHAN tarafından 03 Eylül 2018 tarihinde ziyaret edildi. [İSTANBUL]

PROF.DR. YALÇIN MEMLÜK SONSUZLUĞA UĞURLANDI

Peyzaj Mimarisi Derneği ve ardından Odamız kurucularından, Odamız onur üyesi ve Peyzaj Mimarlığı mesleğinin duayeni, Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlı Bölümü Emekli Öğretim Üyesi Sayın Prof.Dr. Yalçın Memlük 30 Ağustos Perşembe günü sonsuzluğa uğurlandı.

PROF. DR. YALÇIN MEMLÜK`Ü UĞURLUYORUZ..

Peyzaj Mimarlığı mesleğinin bugünkü gelişiminde büyük katkıları olan, Odamızın kurucularından, Onur Üyemiz, sevgili hocamız ve duayenimiz Sn. Prof. Dr. Yalçın Memlük`ü 30 Ağustos 2018 Perşembe günü sonsuzluğa uğurluyoruz.

BÜYÜK KAYBIMIZ...

Peyzaj Mimarlığı camiası, duayen meslektaşımız Prof.Dr. Yalçın MEMLÜK`ü kaybettik.

 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 7  > Sonraki >  >> Son >>
 

 TMMOB PEYZAJ MİMARLARI ODASI
 Konur 2 sokak No:34/8 Kızılay/ANKARA
 TEL: (0312) 418 62 50 FAKS: (0312) 419 64 27
 e-POSTA:

Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz. 
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME 

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.