13 MAYIS

20 TEMMUZ PERŞEMBE   


      Yılı Seçiniz:

 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 4  > Sonraki >  >> Son >>
 

KAMUNUN VE ÜLKENİN ÇIKARLARINI SAVUNMAKTAN VAZGEÇMEYECEĞİZ ADALET İSTİYORUZ

TMMOB Ankara İl Koordinasyon Kurulu; Birliğimize bağlı Peyzaj Mimarları Odası, Çevre Mühendisleri Odası, Ziraat Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası Ankara Şubesi ve Şehir Plancıları Odası Ankara Şubesi tarafından kamu yararı gözeterek AOÇ`nin Ankara Büyükşehir Belediyesi eli ile ranta ve talana açılmasına karşı Ankara 18. İdare Mahkemesine açılan davanın reddine ilişkin 13 Temmuz 2017 tarihinde TMMOB‘de bir basın toplantısı gerçekleştirdi.

GÜNDEM | EGE ÜNİ. ZİRAAT FAKÜLTESİ 58. DÖNEM MEZUNİYET TÖRENİ

Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi 58. Dönem mezuniyet töreni, 7 Temmuz 2017 Cuma günü Ege Üniversitesi Büyük Spor Salonu`nda gerçekleştirilmiştir. [İZMİR]

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ 2017 MEZUNİYET TÖRENİNE KATILIMDA BULUNULDU

07 Temmuz 2017 Cuma günü İstanbul Teknik Üniversitesi Taşkışla Kampüsü’nde, Mimarlık Fakültesi bünyesindeki; Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlaması, Endüstri Ürünleri Tasarımı, İç Mimarlık ve Peyzaj Mimarlığı bölümlerinin mezuniyet törenine, TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak katılımda bulunuldu. [İSTANBUL]

TMMOB-ODA SEKRETER ÜYELER VE ANKARA İKK TOPLANTISI YAPILDI

TMMOB Oda Sekreterleri ve Ankara İKK "SGK ve TMMOB arasında imzalanan asgari ücret protokolün SGK tarafından tek taraflı iptali" gündemiyle 4 Temmuz 2017 tarihinde TMMOB`de toplandı.

TMMOB İLE SGK ARASINDA İMZALANAN “ASGARİ ÜCRET PROTOKOLÜNÜN” TEK TARAFLI İPTAL EDİLMESİNE KARŞI KAMPANYA BAŞLATILDI

Ücretli çalışan mühendis, mimar, şehir plâncısı üyelerimiz adına önemli kazanımlarımızdan biri olan, Sosyal Güvenlik Kurumu ile TMMOB arasında yaklaşık 6 yıldır bir protokol çerçevesinde sürdürülen asgari ücrete ilişkin karşılıklı işbirliği, kurumun protokolü tek taraflı feshetmesi nedeniyle sonlandı.

GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİMİZ 22 HAZİRAN 2017 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak gerçekleştirdiğimiz geleneksel iftar yemeğimiz Miniatürk`te 22 Haziran 2017 Perşembe akşamı üyelerimizin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi. [İSTANBUL]

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ORMAN FAKÜLTESİ 2017 MEZUNİYET TÖRENİNE KATILIMDA BULUNULDU

22 Haziran 2017 Perşembe günü İstanbul Üniversitesi Ord. Prof. Dr. Cemil Birsen Konferans Salonu`nda, Orman Fakültesi bünyesindeki Orman Mühendisleri, Orman Endüstri Mühendisleri ve Peyzaj Mimarlarının mezuniyet töreni gerçekleştirildi. [İSTANBUL]

9. ULUSAL PEYZAJ MİMARLIĞI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Odamız 13 Mayıs Ulusal Peyzaj Mimarlığı günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen 9. Ulusal Peyzaj Mimarlığı Ödülleri sahiplerini buldu. Mesleğimizin gelişimine verdikleri emek ve katkıda bulunan, projeleri ile ödüllere katılım gösteren üyelerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

KORUMA SEMPOZYUMU HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

20, 21 ve 22 Ekim 2017 tarihlerinde Gaziantep’te yapılması planlanan 4. Koruma ve Peyzaj Mimarlığı Sempozyumu’na ilişkin, Oda Başkanımız Ayşegül Oruçkaptan, Genel Sekreterimiz H. Özge İdali, Genel Sekreter Yardımcımız Harun Kılıçoğlu ve Gaziantep İl Temsilcisi Serkan Külahçı Gaziantep kentinde bir dizi görüşme gerçekleştirdi.

TMMOB SUSTURULAMAZ; YAŞASIN ÖRGÜTLÜ MÜCADELEMİZ

TMMOB Yönetim Kurulu ile Oda Başkanları, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı başvurusu sonucu Kimya Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu’nun görevden alınması davasına ilişkin 14 Haziran 2017 tarihinde TMMOB’de bir basın toplantısı düzenlediler.

YARIŞMA | EN GÜZEL BALKON BAHÇE YARIŞMASI

Karşıyaka Belediyesi tarafından bu yıl 16`ncı kez düzenlenen En Güzel Balkon-Bahçe Yarışması tamamlandı. [İZMİR]

6. PEYZAJ MİMARLIĞI ÖĞRENCİ BİTİRME PROJESİ ÖDÜLLERİ ŞARTNAMESİNDE YAPILAN DEĞİŞİKLİKLERE DAİR ZEYİLNAME YAYINLANDI.

6. Peyzaj Mimarlığı Öğrenci Bitirme Projesi Ödülleri‘ne ilişkin sorular Danışma Kurulu ve Asil Seçici Kurul Üyeleri tarafından yanıtlandı.

MECLİS`TE ZEYTİNLİKLER, KIYILAR VE MERALAR YASASIYLA İLGİLİ ORTAK BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI

8 Haziran 2017 Perşembe günü, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası, TMMOB Çevre Mühendisleri Odası, TEMA Vakfı, Tüketici Hakları Derneği ile Odamız temsilcileri TBMM’de Zeytin yasasına ilişkin basın açıklaması yaptı.

TMMOB-ODA SEKRETER/YAZMAN ÜYELER TOPLANTISI YAPILDI

TMMOB ve Oda Sekreter/Yazman üyeleri 7 Haziran 2017 tarihinde TMMOB`de bir araya geldi.

TMMOB YÖNETİM KURULU-ODA BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI

TMMOB Yönetim Kurulu ile Oda Başkanları Toplantısı 5 Mayıs 2017 tarihinde Mimarlar Odası toplantı salonunda gerçekleştirildi.

IFLA AVRUPA / 2017 GENEL KURULUNA KATILDIK.

Uluslararası Peyzaj Mimarları Federasyonu‘nun (IFLA) Avrupa Bölgesi Genel Kurulu ve Konferansı 1-4 Haziran 2017 tarihleri arasında, Romanya’nın başkenti Bükreş’te gerçekleştirildi. Ülkemizi temsilen Oda Yönetim Kurulu Başkanı Ayşegül Oruçkaptan ve Genel Sayman Sevgi Vefa TAÇYILDIZ katılım gösterdi.

6. PEYZAJ MİMARLIĞI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ BİTİRME PROJESİ ÖDÜLLERİ - 2017

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası (PMO) ve Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanları Konseyi (PEMKON) tarafından, 6. Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğrencileri Bitirme Projesi Ödülleri düzenleniyor.

40. YAPI FUARINA KATILIM GÖSTERDİK

13 Mayıs Ulusal Peyzaj Mimarlığı günü etkinlikleri kapsamında, 39. Yapı Fuarında 8. Salon 123 No`lu standımızda yerimizi aldık. [İSTANBUL]

ODAMIZ 12. DÖNEM 3. KOORDİNASYON TOPLANTISI 28 MAYIS 2017 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Odamızın çalışma programlarının, meslek politikalarına yönelik stratejilerin, sorunların ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü 12. Dönem 3. Koordinasyon Toplantısı Oda Yönetim Kurulunun, Şube Yöneticilerinin, İl Temsilciliklerinin, Onur Kurulu ve Denetleme Kurulu Üyelerinin katılımıyla 28.05.2017 tarihinde Oda Genel Merkez Toplantı Salonu Ankara’da gerçekleştirildi.

TMMOB 44. DÖNEM 3. DANIŞMA KURULU TOPLANTISINA KATILDIK

44. Dönem TMMOB 3. Danışma Kurulu toplantısı, 27 Mayıs 2017 tarihinde İnşaat Mühendisleri Odası Teoman Öztürk toplantı salonunda gerçekleştirildi.

 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 4  > Sonraki >  >> Son >>
 

 TMMOB PEYZAJ MİMARLARI ODASI
 Konur 2 sokak No:34/8 Kızılay/ANKARA
 TEL: (0312) 418 62 50 FAKS: (0312) 419 64 27
 e-POSTA:

Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz. 
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME 

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.