13 MAYIS

14 ARALIK PERŞEMBE   


 
<< İlk <<  < Önceki <  1 / 1  > Sonraki >  >> Son >>
 

YILBAŞI KOKTEYLİ VE SERGİ

Yılbaşı Kokteyli ve Sergisi Meslekte 30. Yıl, 9. Ulusal Peyzaj Mimarlığı Ödülleri ve 6. Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğrencileri Bitirme Projesi Ödülleri 22 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşecek.

BİLİRKİŞİLİK BAŞVURULARI BAŞLADI

1 Aralık 2017 tarihinde başlayacak olan başvurular 11 Aralık 2017 tarihinde sona erecektir. Ancak Bilirkişilik Temel Eğitimlerinin durumu göz önünde tutularak 2018 yılı içerisinde yeni bir başvuru sürecinin de açılacağı aynı duyuruda yer almaktadır.

PEYZAJ MİMARLARI ODASI ÜYE İNDİRİM ANLAŞMALARINA BAŞLADI

Şu ana kadar yapılan görüşmeler sonucunda Mojo Aydınlatma, Bilginler A.Ş, İnşaat Mühendisleri Odası Lokali ve Tuna Sanat Merkezi ile indirim protokolü imzalanmıştır.

“YAPI RUHSAT AŞAMASINDA PEYZAJ PROJESİ” KİTABI YAYIMLANDI.

Odamız tarafından uzun bir çalışma süreci sonrasında 3 Temmuz 2017 tarihinde yayımlanan Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği ile yapı ruhsat aşamasında peyzaj projesi zorunlu hale gelmiş, bu zorunluluğun ardından hem kamuoyuna, hem kamu kurumlarına, hem de meslek camiamızda ortak mesleki bir dil oluşturulması gayesiyle bir broşür hazırlandı.

SÜRDÜRÜLEBİLİR PEYZAJ ALANLARI İÇİN SULAMADA YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER VE PROJELENDİRME TEKNİKLERİ EĞİTİMLERİ

Hunter sponsorluğunda hazırlanan Sürdürülebilir Peyzaj Alanları İçin Sulamada Yenilikçi Çözümler ve Projelendirme Teknikleri Eğitimlerimiz başlamıştır.

 
<< İlk <<  < Önceki <  1 / 1  > Sonraki >  >> Son >>
 

 TMMOB PEYZAJ MİMARLARI ODASI
 Konur 2 sokak No:34/8 Kızılay/ANKARA
 TEL: (0312) 418 62 50 FAKS: (0312) 419 64 27
 e-POSTA:

Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz. 
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME 

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.