13 MAYIS

17 EKİM ÇARŞAMBA   


 
<< İlk <<  < Önceki <  1 / 1  > Sonraki >  >> Son >>
 

KAMUDA ÇALIŞAN MÜHENDİS MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARININ DURUMU HAKKINDA MİLLETVEKİLLERİ İLE GÖRÜŞÜLDÜ (YENİ)

Kamuda çalışan ve emekli mimar mühendis şehir plancıları hakları ve durumlarının iyileştirilmesi için bugün Türk Mühendis Mimarlar Odası Birliğinde; CHP Bursa Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Orhan Sarıbal, CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca ve CHP Adana Milletvekili Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi Müzeyyen Şevkin ile TMMOB Yönetim Kurulu Üyeleri ve Oda Yönetim Kurulu Başkanları ortak toplantı gerçekleştirdi.

İSTANBUL BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ BAŞLIYOR! (YENİ)

Odamız tarafından düzenlenmekte olan Bilirkişilik Temel Eğitimi 3-4-10-11 Kasım tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecektir. İstanbul Şubemizde yapılacak eğitim için kayıtlar devam etmektedir.

ANKARA ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ MİMARLIĞI BÖLÜMÜNÜN 50. YIL ETKİNLİĞİNE KATILDIK (YENİ)

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü tarafından, 12 Ekim 2018 Cuma günü Ankara Üniversitesi Rektörlük kampüsünde, "PEYZAJ MİMARLIĞI EĞİTİMİNİN 50. YILI ETKİNLİKLERİ" kapsamında, Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Ayşegül ORUÇKAPTAN konuşmacı olarak katılım sağladı.

PEYZAJ MİMARLARININ MESLEKİ HAKLARINA MÜDAHALE EDEN ORMAN BİTKİ PASAPORTU YÖNETMELİĞİNE HAYIR!

Peyzaj Mimarlarının mesleki hak ve yetki alanlarına doğrudan müdahale eden Orman Bitkisi Tohumlukları Piyasasında Yetkilendirme, Denetleme ve Orman Bitki Pasaportu Yönetmeliği`ne, Peyzaj Mimarlığı Bölümlerinde ilgili alana ilişkin çalışma yürüten akademisyenlerden alınan görüşler neticesinde 29.09.2016 tarihinde; gerekçelerimiz sıralanarak yürütmenin durdurulması ve ardından yönetmeliğin iptali davası açılmıştır.

TMMOB 45. DÖNEM 1. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI İLE TMMOB, ODA ONUR VE DENETLEME KURULLARI ORTAK TOPLANTILARINA KATILDIK

45. Dönem TMMOB I. Danışma Kurulu toplantısı, 29 Eylül 2018 tarihinde; TMMOB, Oda Onur ve Denetleme Kurulu ortak toplantıları 30 Eylül 2018 tarihinde TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisi`nde gerçekleştirildi.

SAKARYA PEYZAJ VE SÜS BİTKİCİLİĞİ FESTİVALİNE KATILDIK

26 Eylül 2018 tarihinde Sakarya Sapanca Kırkpınar Sahilinde başlayan Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali‘ne katıldık.

PROF.DR. YALÇIN MEMLÜK SONSUZLUĞA UĞURLANDI

Peyzaj Mimarisi Derneği ve ardından Odamız kurucularından, Odamız onur üyesi ve Peyzaj Mimarlığı mesleğinin duayeni, Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlı Bölümü Emekli Öğretim Üyesi Sayın Prof.Dr. Yalçın Memlük 30 Ağustos Perşembe günü sonsuzluğa uğurlandı.

 
<< İlk <<  < Önceki <  1 / 1  > Sonraki >  >> Son >>
 

 TMMOB PEYZAJ MİMARLARI ODASI
 Konur 2 sokak No:34/8 Kızılay/ANKARA
 TEL: (0312) 418 62 50 FAKS: (0312) 419 64 27
 e-POSTA:

Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz. 
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME 

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.