TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECS

T.c. Istanbul Valisi Sn. Ali Yerlikaya Ile 11 Nisan 2019 Tarihinde Makamında Ziyaret Edildi.

İSTANBUL
12.04.2019 (Son Güncelleme: 15.04.2019 11:51:48)

T.C. İstanbul Valisi Sn. Ali YERLİKAYA, Şubemizi temsilen; Şube Başkanımız Sn. Murat ERMEYDAN, Şube Saymanımız Sn. F. Arif IRGI, Şube Yazmanımız Sn. Ebru EKŞİ HOŞHAN, Asil Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Selda TANAR ve Yedek Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn. Evrim KARAMAN, Sn. Ümit KARAMAN ve Sn. Ömer Tarık VAR tarafından ziyaret edildi.

 

T.C. İstanbul Valisi Sn. Ali YERLİKAYA, Şubemizi temsilen; Şube Başkanımız Sn. Murat ERMEYDAN, Şube Saymanımız Sn. F. Arif IRGI,  Şube Yazmanımız Sn. Ebru EKŞİ HOŞHAN, Asil Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Selda TANAR ve Yedek Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn. Evrim KARAMAN, Sn. Ümit KARAMAN ve Sn. Ömer Tarık VAR tarafından 11 Nisan 2019 tarihinde ziyaret edildi. 

 

Yönetim Kurulumuz, T.C. İstanbul Valisi Sn. Ali YERLİKAYA`ya görevlerinde başarılar dileyerek, toplantımızda, Peyzaj Mimarlığı mesleğinde ve güncel konularda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. 

 

Oda faaliyetlerimiz hakkında bilgilendirme yapılarak, mesleki istihdam ve mesleki mevzuatlarda peyzaj mimarlarının bulunması gerekliliği ile imar yönetmeliğinin uygulamasına yönelik görüşlerimizi ilettik. 

 

 

Okunma Sayısı 23
Fotoğraf Galerisi