TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECS

Biyolojik Goletler Ve Uygulama Yontemleri Meslek Içi Eğitimimiz 30 Mart 2019 Tarihinde Gerçekleştirildi.

İSTANBUL
01.04.2019 (Son Güncelleme: 15.04.2019 11:55:47)

“Biyolojik Göletler ve Uygulama Yöntemleri” meslek içi eğitimimiz; eğitmenlerimiz, Sn. Esra ÇİÇEK, Sn. Petros SEIZIS ve üyemiz Sn. Ekrem BULUT`un sunumları ile 30 Mart 2019 tarihinde 10.00-14.30 saatleri arasında Türkiye Tasarım Vakfı’nda üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

"Biyolojik Göletler ve Uygulama Yöntemleri" meslek içi eğitimimiz;  eğitmenlerimiz, Sn. Esra ÇİÇEK, Sn. Petros SEIZIS ve üyemiz Sn. Ekrem BULUT`un sunumları ile 30 Mart 2019 tarihinde 10.00-14.30 saatleri arasında Türkiye Tasarım Vakfı`nda üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirildi. 

 

Şube Başkanımız Sn. Murat ERMEYDAN`ın açılış konuşması ile başlayan eğitimimizde, Sn. Esra ÇİÇEK`in sunumu ile Biyolojik Gölet`lerin temel tanımı, su arıtma sistemlerine yönelik temel bilgilendirmeler verildi. 

 

İkinci eğitmenimiz Sn. Ekrem BULUT tarafından; Biyolojik Gölet yapım aşamaları, drenajı, izalosyonu ve mekanik tesisatı ile ilgili bilgilendirmeler ve son eğitmenimiz Sn. Petros SEIZIS`in sunumu ile de Biyolojik Göletlerin çalışma prensipleri, göletlerde kullanılan yalıtım malzemeleri ile karşılaşılabilecek problemler hakkında bilgiler paylaşıldı. 

 

Soru ve cevaplar bölümünde katılımcılarımızın sorularını cevaplayan eğitmenlerimiz, üyelerimize katılım belgelerinin ve eğitmenlerimize teşekkürler belgelerinin verilmesiyle sonlandırıldı. 

 

Desteklerinden dolayı eğitmenlerimiz; Sn. Esra ÇİÇEK, Sn. Petros SEIZIS, meslektaşımız Sn. Ekrem BULUT ile eğitimimize katılan tüm üyelerimize teşekkür ederiz. 


Okunma Sayısı 14
Fotoğraf Galerisi