TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECS

Pmogenç Ve Oda Yonetim Kurulumuz Bir Araya Geldi

GENEL MERKEZ
05.04.2019 (Son Güncelleme: 05.04.2019 11:09:22)

Oda Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile Ankara Üniversitesi PMOGenç üyeleri 4 Nisan 2019 tarihinde Oda Genel Merkezinde bir araya geldi.

4 Nisan 2019 Perşembe günü Oda Genel Merkezinde Odamız Genel Başkanı Ayşegül Oruçkaptan, Genel Sekreter Songül Top, Yönetim Kurulu Üyeleri Şükran Şahin ve Gizem Can Karabay ile Ankara Üniversitesi PMOGenç temsilcileri Murat Kılıçoğlu ve İrem Övül Oskay yanında PMOGenç üyeleri Ece Çilli, Gizem Gökdemir, Melike Çağatay, Nagehan İpek, Tuğba Nur Ünal, Sümeyye Uzunkaya, Şeyma Yabandağ, Fatih Yenen, Zeynep Teberoğlu, Damla Kadıoğlu, Ahmet Fatih Akgül, Yavuzhan Saban, Güldeste Birdal, Elif Nur Uca, Hasan Er, Aslı Kırtıl bir araya geldi.


Peyzaj Mimarları Odası ve PMOGenç öğrenci örgütlenmesi hakkında bilgi aktarımı yapıldı. Meslek ve ülke gündemleri konularında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu. Kasım 2019 da yapılacak olan Uluslararası Katılımlı 7. Peyzaj Mimarlığı Kongresi öğrenci atölyeleri ve 13 Mayıs Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü etkinlikleri mesleki alt yapı ve son gelişmeler hakkında bilgilendirme yapıldı.


Oda örgütlülüğümüz açısından büyük öneme sahip olan Odamızın genç yapılanması PMOGenç üzerindeki sorumluluklarında aktarıldığı toplantıda öğrenci üyelerimizin faal katılımının önemine vurgu yapıldı.

Okunma Sayısı 282
Fotoğraf Galerisi