TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECS

Keşif Metraj Yaklaşık Maliyet Ve Ihale Mevzuatı Temel Meslek Içi Eğitimimiz Gerçekleştirildi.

İSTANBUL
26.03.2019 (Son Güncelleme: 01.04.2019 10:38:13)

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak; "Keşif, Metraj, Yaklaşık Maliyet ve İhale Mevzuatı Temel Meslek İçi Eğitim”imiz 24 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilmiştir. İlgili Eğitimimiz Şube Başkanımız Sn. Murat ERMEYDAN’ın konuşması ile başlamıştır.

 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak; "Keşif, Metraj, Yaklaşık Maliyet ve İhale Mevzuatı Temel Meslek İçi Eğitim"imiz 24 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilmiştir. İlgili Eğitimimiz Şube Başkanımız Sn. Murat ERMEYDAN`ın konuşması ile başlamıştır.

 

Eğitimimizde; Keşif ve Metraj hakkında örneklerle bilgilendirme, İhale Dosyası Hazırlama ve Yaklaşık Maliyet hesaplama aşamaları ile İhale Mevzuatının temel kavramları, İhale süreci, dikkat edilecek hususlar ve son olarak da yapım ihaleleri uygulamalarında İhale-Sözleşme-Uygulama yönetimi konularında katılımcılarımıza eğitim verildi. 

 

Hafta sonu gerçekleştirilen eğitimimizin sonunda, katılımcılarımıza katılım belgeleri, Şube Sekreterimiz Sn. Ebru EKŞİ HOŞHAN ile Yedek Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn. Nisa TAŞDEMİR ve Sn. Volkan PARLAYAN tarafından takdim edilmiştir. 

 

Bizlerle birlikte olan tüm meslektaşlarımıza, katılımcılara ve bizlere eğitimlerimizde destek olan İstanbul Şube Yönetim Kurulu üyelerimize teşekkür ederiz.

 

Öğrenmenin sonunun olmadığı felsefesiyle yola çıkarak meslektaşlarımızın gelişimini hedefleyen etkinliklerimizin devam edeceği bilgisini paylaşır; yakın tarihli diğer eğitimlerimizde de sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. 

 

Okunma Sayısı 22
Fotoğraf Galerisi