TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECS

Dayanışma Ve Ortak Akıl Soyleşimiz 21 Mart 2019 Tarihinde Gerçekleştirildi.

İSTANBUL
26.03.2019 (Son Güncelleme: 01.04.2019 10:39:07)

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak; üyelerimiz ile birlikte T.C. Kadıköy Belediye Başkanlığı Brifing Salonu’nda 21 Mart 2019 Perşembe günü “Dayanışma ve Ortak Akıl” söyleşimizi gerçekleştirdik.

 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak; üyelerimiz ile birlikte T.C. Kadıköy Belediye Başkanlığı Brifing Salonu`nda 21 Mart 2019 Perşembe günü  "Dayanışma ve Ortak Akıl" söyleşimizi gerçekleştirdik. 

 

İstanbul Şube Yönetim Kurulu adına; Şube Başkanımız Sn. Murat ERMEYDAN, Şube Sekreterimiz Sn. Ebru EKŞİ HOŞHAN, Yedek Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Ümit KARAMAN`ın da katılımı ve üyelerimiz ile ortak söyleşimizi gerçekleştirdik. 

 

Söyleşimizde; üyelerimizin mesleki hayatlarında, yaşadığı ve karşılaşmış olduğu sektörel sorunlar hakkında konuşuldu. Mesleki olarak karşılaşılan sektörel sorunlarımıza yönelik, ortak çözüm önerileri üretilmeye çalışıldı. Bu hususta üyelerimiz ile görüşmelerimize ve söyleşilerimize devam edeceğimizi belirtir, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. 

 

Okunma Sayısı 18
Fotoğraf Galerisi