TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECS

Peyzaj Tasarımı El Çizim Teknikleri Atolyemiz 19 Ocak 2019 Tarihinde Gerçekleştirildi.

İSTANBUL
21.01.2019 (Son Güncelleme: 28.02.2019 09:42:53)

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak; “Peyzaj Tasarımı El Çizim Teknikleri” atölyemiz, meslektaşımız Sn. Aytek AKÇAKAYA’nın öncülüğünde 19 Ocak 2019 tarihinde Türkiye Tasarım Vakfı’nda gerçekleştirildi.

 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak; "Peyzaj Tasarımı El Çizim Teknikleri" atölyemiz, meslektaşımız Sn. Aytek AKÇAKAYA`nın öncülüğünde 19 Ocak 2019 tarihinde Türkiye Tasarım Vakfı`nda gerçekleştirildi. 

 

Günümüzde; Teknoloji çağının ilerlemesi ve günlük hayatımızdaki zamanın kısıtlılığı nedeni ile bizler ve ilgili farklı meslek disiplinlerindeki mühendis ve mimarlar, üç boyutlu görsel çizim programlarından yararlanmaktayız. Fakat temelinde, Doğal Tasarım unsurları ve canlı materyal bulunan meslek disiplinimizde, Peyzaj Mimarlarının alan ile ilgili analizlerini, izlenimlerini ve yaratıcı yeni düşüncelerini en iyi şekilde aktarabilme yöntemi el çizimi ile tasarım yapmaktır. Bu nedenle de, el çizim atölyemizi meslektaşımız Sn. Aytek AKÇAKAYA ile gerçekleştirmiş bulunmaktayız. 

 

Atölyemize devamlılık gösteren katılımcılarımıza ve özverili bilgi aktarımının yanı sıra keyifli vakit geçirmemizi sağlayan meslektaşımız Sn. Aytek AKÇAKAYA`ya teşekkürlerimizi sunarız.

 

Okunma Sayısı 18
Fotoğraf Galerisi