TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECS

Türkiye Tohumcular Birliği Ziyareti Gerçekleştirildi.

GENEL MERKEZ
05.02.2019 (Son Güncelleme: 04.03.2019 10:34:08)

Odamızı temsilen Oda Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ayşegül Oruçkaptan, Genel Sekreter Songül Top ve Denizli İl Temsilcisi Tolga Aydar Türkiye Tohumcular Birliğine (TÜRKTOB) 1 Şubat 2019 tarihinde ziyaret gerçekleştirdi.

 

Türkiye Tohumcular Birliği  (TÜRKTOB) 1 Şubat 2019 tarihinde ziyaret edildi.  Ziyarette Odamzı temsilen Oda Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ayşegül Oruçkaptan, Genel Sekreter Songül Top ve Denizli İl Temsilcisi Tolga Aydar ve Floraplus Dergisi Yazı İşleri Müdürü İrfan Akgündüz yer aldı.

 

Gerçekleştirilen ziyarette 8 - 9 Aralık 2018 tarihinde 11. Olağan Genel Kurulu tamamalanan TÜRKTOB Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Akcan ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Vehbi Eser‘e tebriklerimiz iletildi. Ayrıca Süs bitkileri ve peyzaj sektörünün sorunları üzerine görüşüldü. Kasım ayı içerisnde yapması planlanan IFLA Avrupa Genel Kurul ve Konferansı başta olmak üzere  Odamzın düzenlediği etkinlikler üzerine görüş alışverişinde bulundu.

 

11. Olağan Genel Kurulu ile seçilen TÜRKTOB Yöneticilerini kutlar, mesleğimize ve ülkemize olan katkılarınızın artarak devam edeceği inancımızı bir kez daha yenileyerek başarılar dileriz.

 

Okunma Sayısı 62
Fotoğraf Galerisi