TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECS

7. Geleneksel Pikniğimiz I.ü. Orman Fakültesinde 13 Mayıs 2018 Tarihinde Gerçekleştirildi.

İSTANBUL
15.05.2018 (Son Güncelleme: 07.06.2018 15:41:47)

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak; “7. Geleneksel Piknik” etkinliğimiz üyelerimizin katılımı ile 13 Mayıs Pazar günü İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi’nde gerçekleştirildi.

 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak; "7. Geleneksel Piknik" etkinliğimiz üyelerimizin katılımı ile 13 Mayıs Pazar günü İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi`nde gerçekleştirildi.  

 

Üyelerimiz aileleriyle birlikte; gün boyu müziğin keyfini yaşarken, hem üyelerimiz için hem de minik katılımcılarımız için alanda kurulu olan oyun gruplarında doyasıya eğlence ve kıyasıya mücadeleler yaşandı. 

 

Katılımcılarımıza alan girişinde, "Anneler Günü" dolayısı ile çiçekleri takdim edilirken, ayrıca verilen kartlardaki numaralara göre de etkinliğimizin ilerleyen saatlerinde gerçekleştirilen çekiliş ile çeşitli hediyeler dağıtıldı. Etkinliğimizde, Peyzaj Mimarlığı mesleğinde 20. yılını dolduran üyelerimize plaketleri takdim edildikten sonra alan girişinde her bir katılımcıya verilen kartlardaki numaralara göre yapılan çekiliş büyük ilgi gördü. 

 

Pikniğimize katılan saygı değer hocalarımıza, kendileri ve aileleriyle birlikte katılım sağlayıp her etkinliğimizde yanımızda olan kıymetli üyelerimize, TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi 12. Dönem Yönetim Kurulu olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz.

 

Heyecan ve katılımlarınızın hep sürmesi, birlik ve başarılarımızın artması dileklerimizle…

 

Okunma Sayısı: 39
Fotoğraf Galerisi