13 MAYIS

22 TEMMUZ PAZAR   


PMOGENÇ 11. YAZ KAMPI TAMAMLANDI

HABER

Yayına Giriş Tarihi: 31.08.2017
Güncellenme Zamanı: 03.10.2017 10:03:48
Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ

 

Güncellenme Zamanı: 05.09.2017 18:07:49

 
13 - 27 Ağustos 2017 tarihleri arasında Denizli Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle düzenlediğimiz PMOGenç 11. Yaz Kampı; 40 öğrenci ve 11 eğitmen ile Denizli kent merkezinde bulunan Bayramyeri Meydanı ile Çınar Meydanı arasındaki yaya aksı kentsel tasarım atölyesi kapsamında ele alınarak çeşitli projeler üretildi. Fotoğraf, skeç ve sulu boya gibi çeşitli atölyelerde üretilen çalışmalar sergilendi.
 

 

13 - 27 Ağustos 2017tarihleri arasında Denizli Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle düzenlediğimiz PMOGenç 11. Yaz Kampı; 40 öğrenci ve 11 eğitmen ile Denizli kent merkezinde bulunan Bayramyeri Meydanı ile Çınar Meydanı arasındaki yaya aksı kentsel tasarım atölyesi kapsamında çeşitli projeler üretilirken, fotoğraf, skeç ve sulu boya atölyesi gerçekleşti.

 

Odamızı temsilen kampa; Genel Başkan Ayşegül Oruçkaptan, 2. Başkan Halim Perçin, Genel Sekreter H. Özge İdali Özden, Genel Sayman Sevgi Vefa TAÇYILDIZ, Yönetim Kurulu Üyesi Cem Bal, İzmir Şube Başkanı Özay Yerlikaya, Şube Yazmanı Salih Yeşilbaş, Şube Saymanı Fırat Dersimli, Denizli İl Temsilcisi Tolga Aydar, Batman İl Temsilcisi Arjen Rıza Turan, Bursa İl Temsilciliği Yazman Üyesi Mustafa Kutlu, Genel Sekreter Yardımcısı Harun Kılıçoğlu katılırken, kamp sonunda gerçekleşen sergi açılışına; Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Park Bahçeler Daire Başkanı Lale Gönüllü, Planlama ve Proje Şube Müdürü Merve Sakarya katılım gösterdi.

 

Tarihi kent çekirdeğini barındıran Bayramyeri Meydanı`ndan başlayarak Çınar Meydanı aksı üzerinde kentsel tasarım projeleri üretilerek Denizli halkının beğenisine sunuldu.

 

Gerçekleşen yaz kampını, TMMOB Başkanı Emin Koramaz, TMMOB 2. Başkan Züber Akgöl, TMMOB Saymanı Bahattin Şahin ziyaret ederek, TMMOB örgütlülüğü ve toplumcu mühendislik ve mimarlık konulu konuşmanın ardından, TMMOB heyeti kamp katılımcıları ile bir süre sohbet etti.

 

Ülkenin dört bir yanında eğitim gören aday meslektaşlarımızın bilgi ve öğretilerini paylaşarak kolektif projeler üzerinde çalışabilmeleri ve mesleki yeteneklerinin geliştirilebilmesi, Oda örgütlülüğünün büyütülmesi hedefiyle gerçekleşen kampta, öğrencilerimize eğitmenlik yapıp, katkı koydukları için; Prof. Dr. Halim Perçin`e, Doç. Dr. Murat Zengin`e, Yrd. Doç. Dr. Oktan Nalbantoğlu`na, Yrd. Doç. Dr. Nedim Kemer`e, Yrd. Doç. Dr. Görkem Gülhan`a,  Dr. Sinem Özdede`ye, Dr. Duygu Doğan`a, Tolga Aydar`a, Serdal Coşgun`a, Murat İlhan`a ve Cengiz Bektaş`a, teşekkürlerimizi sunarız.

 

Kampın sağlıklı olarak gerçekleşmesi adına kolaylaştırıcı olarak örgütlülüğümüze güç katan  TMMOB YK Üyesi Murat İlhan‘a,  Kömürcüoğlu Taş Heykel Kolonisi ziyaretimiz sırasında öğrencilerimizi ağırlayan Nihat Kömürcüoğlu‘na ve Heykeltraş Ali Direr‘e teşekkür ederiz.

 

Okunma Sayısı: 473

Tüm Haberler

 TMMOB PEYZAJ MİMARLARI ODASI
 Konur 2 sokak No:34/8 Kızılay/ANKARA
 TEL: (0312) 418 62 50 FAKS: (0312) 419 64 27
 e-POSTA:

Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz. 
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME 

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.