14 KASIM ÇARŞAMBA   

6. GELENEKSEL PİKNİĞİMİZ İ.Ü. ORMAN FAKÜLTESİNDE 21 MAYIS 2017 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

HABER

Yayına Giriş Tarihi: 23.05.2017
Güncellenme Zamanı: 23.05.2017 16:06:13
Yayınlayan Birim: İSTANBUL

 

Güncellenme Zamanı: 23.05.2017 15:34:50

 
TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak; 13 Mayıs Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü etkinlikleri kapsamındaki “6. Geleneksel Piknik” etkinliğimiz üyelerimizin katılımı ile 21 Mayıs Pazar günü İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi’nde gerçekleştirildi. Üyelerimiz ve aileleriyle birlikte; kötü hava şartlarına rağmen, enerjisi yüksek, eğlencesi bol bir etkinliğimizi daha geride bıraktık.
 

 TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak; 13 Mayıs Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü etkinlikleri kapsamındaki "6. Geleneksel Piknik" etkinliğimiz üyelerimizin katılımı ile 21 Mayıs Pazar günü İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi`nde gerçekleştirildi. 

Üyelerimiz ve aileleriyle birlikte; kötü hava şartlarına rağmen, enerjisi yüksek, eğlencesi bol bir etkinliğimizi daha geride bıraktık. 

Katılımcılarımız; gün boyu müziğin keyfini yaşarken, hem üyelerimiz için hem de minik katılımcılarımız için alanda kurulu olan oyun gruplarında doyasıya eğlence ve kıyasıya mücadeleler yaşandı. Minik katılımcılarımız için hazırlanan gösteriler ve yarışmaların yanı sıra hediyelerimiz ise çocukların unutamayacakları bir gün yaşamalarını sağladı. 

Tüm bu eğlenceler devam ederken Peyzaj Mimarlığı mesleğinde 20. yılını dolduran üyelerimize plaketler takdim edildikten sonra alan girişinde her bir katılımcıya verilen kartlardaki numaralara göre yapılan çekiliş büyük ilgi gördü. Çekiliş numarası çıkan katılımcılarımıza hediye çekleri verildikten sonra etkinliğimizin de sonuna gelinmiş oldu.

Pikniğimize katılan saygı değer hocalarımıza, kendileri ve aileleriyle birlikte katılım sağlayıp her etkinliğimizde yanımızda olan kıymetli üyelerimize, TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi 11. Dönem Yönetim Kurulu olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Heyecan ve katılımlarınızın hep sürmesi, birlik ve başarılarımızın artması dileklerimizle…

 

Okunma Sayısı: 72

Tüm Şube Haberler
Tüm Haberler

 TMMOB PEYZAJ MİMARLARI ODASI
 Konur 2 sokak No:34/8 Kızılay/ANKARA
 TEL: (0312) 418 62 50 FAKS: (0312) 419 64 27
 e-POSTA:

Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz. 
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME 

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.